Türk Telekom ücretsiz McAffe mi veriyor?

Karais

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün taahhütümü yeniledim çok güzel bir kampanyayla. 71 TL'ye sınırsız AKN ve 16 MBPS veriyor.(Altyapım maksimum 16 destekliyor). Ama online işlemlerden paketime baktığımda ücretsiz McAffe olduğunu gördüm. Bu gerçek mi?

qq.jpg

Olabilir fakat kampanya içeriği değişkenlik gösterebilir. Buradan net bilgi alamayacaksınızdır. En doğru bilgi için doğrudan TT çağrı merkezini arayın. Görüşmeleriniz kayıt altında olacağı için ileride yaşanan bir sorunda kendinizi savunabilirsiniz.

Ben kullanıyorum. Türk Telekom güvenlik olarak geçiyor. Arayıp bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp indiriyorsunuz. 3 paket sunuyor, istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Taahhüt bitene kadar sınırsız mı?
Evet taahhüt süresi boyunca kullanabiliyorsunuz. Benim kullanımım bu şekilde. Tek bir bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor. Eğer format veya bilgisayar değişikliği yaparsanız tekrar arayıp aboneliği kaldırtarak ücretsiz olarak tekrar yeni bir abonelik alabiliyorsunuz. Güzel ve başarılı bir uygulama. McAfee ve Türk Telekom tabanlı bir antivirüs uygulamasıdır.
53360408-23F1-4DB2-AADD-26BF95F6D76F.jpeg

Olabilir fakat kampanya içeriği değişkenlik gösterebilir. Buradan net bilgi alamayacaksınızdır. En doğru bilgi için doğrudan TT çağrı merkezini arayın. Görüşmeleriniz kayıt altında olacağı için ileride yaşanan bir sorunda kendinizi savunabilirsiniz.
Evet taahhüt süresi boyunca kullanabiliyorsunuz. Benim kullanımım bu şekilde. Tek bir bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor. Eğer format veya bilgisayar değişikliği yaparsanız tekrar arayıp aboneliği kaldırtarak ücretsiz olarak tekrar yeni bir abonelik alabiliyorsunuz. Güzel ve başarılı bir uygulama. McAfee ve Türk Telekom tabanlı bir antivirüs uygulamasıdır.Eki Görüntüle 354687
Bende şuan Kaspersky Free var. Sizce hangisi iyi?

Bende şuan Kaspersky Free var. Sizce hangisi iyi?

Bilgisayar performansı yeterli değilse antivirüs programları sistemi zorlayabiliyor. Performansı düşük olan cihazımda Windows Defender kullanıyorum. Antivirüs konusuna gelecek olursak ücretsiz olan sürüm ile ücretli olan sürüm arasında tabiki fark olacaktır. Program Türk Telekom altyapılı olduğundan dolayı yeterli olacağını düşünüyorum. Sonuçta güncelleme ve tam detaylı tarama konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ayrıca ek olarak McAfee tarayıcı eklentileri mevcut. Sürekli indirme veya veri paylaşımı yapmadığım için henüz virüs gibi bir şikayetim olmadı. Uzun lafın kısası ücretsiz olanı tercih etmektense McAfee ve Türk Telekom altyapılı antivirüs tercih edilebilir.

Özellikleri düşük cihazlar için antivirüs programı önermiyorum. Windows Defender kullanılması taraftarıyım.

Bugün taahhütümü yeniledim çok güzel bir kampanyayla. 71 TL'ye sınırsız AKN ve 16 MBPS veriyor.(Altyapım maksimum 16 destekliyor). Ama online işlemlerden paketime baktığımda ücretsiz McAffe olduğunu gördüm. Bu gerçek mi?

Eki Görüntüle 354681

Windows 7 kullandığım zamanda TTkom'un verdiği Mcafee lisansını kullanıyordum. Bilgisayarın açılış süresi hdd olduğu zamanda 3-4 dk falandı galiba ve ağırlaştırıyordu sistemi. W10 a geçtiğimde (enterprise) Mcafee kurmadım haliyle pc ye ssd takmış gibi oldum 1,5 dk ya düştü açılış süresi bu sefer. Virüs taramalarına girmiyorum onda da çok ağırlaştırıyordu pc yi. Ben şuan antivirüs olarak windows defender var arada sırada Malwarebytes ile tarama yapıyorum bir sorun yok bende.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı