Türk Telekom bilerek internet hızımı sınırlıyor!

no.name.nb

Hectopat
Merhaba binamızda sadece TT'nin altyapısı vardı ve 2 senelik taahhüt imzalamıştık ve paketimiz 50 Mbps'lik bir paket buna rağmen 30 Mbps alıyordum teknik servisi aradık bana bu konumda maksımum 40 Mbps alabileceğimi söyledi fakat aynı paketle üst katımızda ki akrabam o anda 47-48 Mbps almasına rağmen adam dediğinde ısrarcıydı o zaman bir şey dememiştik. Bundan 1 2 hafta önce taahhüdümüzü yenilememiz için babamı aramışlar babamı daha öncesinden tembihlediğim için taahhüdümüzü yeniletmemişti şu anda internet hızım rezalet bir durumda babam hafta içi TT'nin mesai saatleri içerisinde çalışıyor hafta sonuda bakmıyorlar bu durumdan nasıl çıkabilirim indirimden bir sürü oyun aldım 4 gündür Sea of Thieves'i indirmedi saniyede 200KB indiriyor kabloyla bağlanmama rağmen bu durumda. TT başlarda iyi güzel ama sonradan cıvıttı, TT kimseye tavsiye etmiyorum.
Benim şu anki hızım:

internet.PNG

Üst katta ki akrabamın hızı:

1657287901623.png

VMerhaba binamızda sadece TT'nin altyapısı vardı ve 2 senelik taahhüt imzalamıştık ve paketimiz 50 Mbps'lik bir paket buna rağmen 30 Mbps alıyordum teknik servisi aradık bana bu konumda maksımum 40 Mbps alabileceğimi söyledi fakat aynı paketle üst katımızda ki akrabam o anda 47-48 Mbps almasına rağmen adam dediğinde ısrarcıydı o zaman bir şey dememiştik. Bundan 1 2 hafta önce taahhüdümüzü yenilememiz için babamı aramışlar babamı daha öncesinden tembihlediğim için taahhüdümüzü yeniletmemişti şu anda internet hızım rezalet bir durumda babam hafta içi TT'nin mesai saatleri içerisinde çalışıyor hafta sonuda bakmıyorlar bu durumdan nasıl çıkabilirim indirimden bir sürü oyun aldım 4 gündür Sea of Thieves'i indirmedi saniyede 200KB indiriyor kabloyla bağlanmama rağmen bu durumda. TT başlarda iyi güzel ama sonradan cıvıttı, TT kimseye tavsiye etmiyorum.
Benim şu anki hızım:

Eki Görüntüle 1445220

Üst katta ki akrabamın hızı:

Eki Görüntüle 1445222
Vaadettikleri hızları vermiyorlar taahüt geçersiz diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı