Türk Telekom upload hızı ücret ile arttırılabilir mi?

TurkNet iyidir hocam. TurkNet'e gecmenizi tavsiye ederim.

Anlık kopmalar falan oluyor diye şikayetler duymuştum zamanında, Türk Telekom en iyisi diye biliyordum bunca zamandır ben.
Acaba içerik üreticisiyim desem belli bir indirim yapılabilir mi sponsorluk gibi :D

Anlık kopmalar falan oluyor diye şikayetler duymuştum zamanında, Türk Telekom en iyisi diye biliyordum bunca zamandır ben.
Acaba içerik üreticisiyim desem belli bir indirim yapılabilir mi sponsorluk gibi :D

Oyle bir indirim olacağını pek düşünmüyorum hocam. Ve altyapı Türk Telekom'un TurkNet sağlayıcı oluyor.

14 yıl TürkTelekom kullanıp TürkNete geçmiş biri olarak yazıyorum. 2 yıldır 2 kez kopma yaşadım ve gece geç saatlere muhtemelen bakım ile alakalı bir durumdu, bunun dışında fazlasıyla memnunum.

14 yıl Türk Telekom kullanıp TurkNet'e geçmiş biri olarak yazıyorum. 2 yıldır 2 kez kopma yaşadım ve gece geç saatlere muhtemelen bakım ile alakalı bir durumdu, bunun dışında fazlasıyla memnunum.

Genelde bakım veya iyileştirme çalışmaları için kesilir geceleri.

Vallahi hocam benim Türk Telekom 17 şubat'ya açtığım arıza kaydı için düzelme tarihi 10 Mart dedi ve hala bekliyorum, 10 Mart gelince düzelecek umarım.
Bu kadar bekletmeleri beni soğuttu firmadan fakat çok büyük bir cayma bedeli çıkacak bana değiştirmek istediğimde, o yüzden tereddütteyim.

Vallahi hocam benim Türk Telekom 17 şubat'ya açtığım arıza kaydı için düzelme tarihi 10 Mart dedi ve hala bekliyorum, 10 Mart gelince düzelecek umarım.
Bu kadar bekletmeleri beni soğuttu firmadan fakat çok büyük bir cayma bedeli çıkacak bana değiştirmek istediğimde, o yüzden tereddütteyim.

Kaç ay taahhütlü hocam?

Cayma bedelini kafanıza takmayın. Bana da çıktı ödedikten sonra mahkemeye verip geri aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı