TürkTelekom upload hızı halen yükselmedi

50/4 kullandığım paketin download hızı 37 ye upload da 6 ya sabitlemişler. İki haftadır aldığım hız 35 i geçmiyor. Yoğunluk var diye de iyice cıvıttılar 8 olması gereken upload 6 yapılmış bende. Bu Türknet de ne yaptığını bilmiyor. Bana upload vermese de olur download hızımı kurcalamasalar. 47-48 alıyordum rahat rahat ya.
Bu sorun KabloNet kullanan bazı arkadaşlarda da olmuş. KabloNet şikayetvar üzerinden upload talep edenlere veriyor. Bazı insanlarda 100/5 olan internetin uploadını 10 yapmışlar fakat downloadı 50 ye düşürmüşler.

Kademe kademe ve bölge bölge yükseltiliyor. Gördüğüm kadarıyla 100-75-50 Mbps'de hızlar artmış.

Bu hızlara sahip olan ve uploadı artmayan kişilerden sonra sıra 35 Mbps'e gelecek. Tahminimce 4-5 gün sonra anca...

Sizden bir ricam, TT'yi etiketleyip, Twitter üstünden upload hızlarının kalıcı olması için baskı kurmanızdır.

Elimize fırsat geçmişken şansımızı denemeye devam etmemiz lazım.
İstedigin kadar baskı kur sonuç almak imkansız. BTK Kota kaldırmaya kalkıştı daha beter yaptı. Haziran'da gamer paketi altında upluad ve dowland olarak yeni paketler çıkartacaklarını söylediler 8 Upluad geçmez büyük ihtimal..

Benimki düzeldi.

Dosya Ekleri

• 4B03E5B4-4B32-4B16-8652-DB4D36228667.png
    4B03E5B4-4B32-4B16-8652-DB4D36228667.png
    46,1 KB · Görüntüleme: 42
50/4 kullandığım paketin download hızı 37 ye upload da 6 ya sabitlemişler. İki haftadır aldığım hız 35 i geçmiyor. Yoğunluk var diye de iyice cıvıttılar 8 olması gereken upload 6 yapılmış bende. Bu Türknet de ne yaptığını bilmiyor. Bana upload vermese de olur download hızımı kurcalamasalar. 47-48 alıyordum rahat rahat ya.
Durum bendede aynı bu konuda biri konuşmuş deneme için oynanmış yarına düzelecekmiş.

50Mbps download / 4Mbps upload kullanıyordum.
Aldığım değerler
48 / 3.80'di.

Şuan:
48 / 7.90

Sanırım 1 Haziran'dan sonra normale dönecek. (VodafoneNET kullanıyorum)

50Mbps download / 4Mbps upload kullanıyordum.
Aldığım değerler
48 / 3.80'di.

Şuan:
48 / 7.90

Sanırım 1 Haziran'dan sonra normale dönecek. (VodafoneNET kullanıyorum)
Vodafone net kullananların çoğu yükseldiğin söylüyor bendede 7.90 geldiği yazıyor ama testlerde 4.5 çıkmakta.

TürkNet VDSL hat kullanıyorum, alt yapı TT'nin bu yoğunluk zamanında madem böyle hızlar alabiliyoruz neden 1 haziran'a kadar, kalıcı yap işte 2 ay için upload 2 katı olsa ne olacak senelerdir zaten düşük kullanıyorduk resmen dalga geçer gibi iş yapıyorlar. Sorulması gereken onca soru varken hızım yükselmedi şu oldu bu oldu neyse.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 38
TürkNet VDSL hat kullanıyorum, alt yapı TT'nin bu yoğunluk zamanında madem böyle hızlar alabiliyoruz neden 1 haziran'a kadar, kalıcı yap işte 2 ay için upload 2 katı olsa ne olacak senelerdir zaten düşük kullanıyorduk resmen dalga geçer gibi iş yapıyorlar. Sorulması gereken onca soru varken hızım yükselmedi şu oldu bu oldu neyse.
Ne yapabiliyoruz? senin elinden bir şey geliyorsa yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı