Türk Telekom upload hızı

Ben bu konuyu açan arkadaşım. Hız testini yaptım. Sonuçlar burada.

Siteye girip testi yaptıktan sonra sonucu bizlerle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Bende dowlond hızı 23 ama bir şey indirirken en fazla 3MB oluyor.

Arkadaşın attığı linkten yapma Speedtest yaz internete oradan yap adamın neti ve senin netin farklı benimki normalde 23 adamın attğı linkte 13 görünüyor.

Pıng ms.
6.
Download Mbps.
23. 30.
Upload Mbps.
5. 90.
Bir şey indirirken en fazla 3Mbps hızda indiriyor.
23 olan Mbps yani megabit/saniye 1.25 megabayt yaklaşık 10 megabit ediyor o yüzden 3megabayt indirme hızı oluyor.

Bende dowlond hızı 23 ama bir şey indirirken en fazla 3MB oluyor.

Arkadaşın attığı linkten yapma Speedtest yaz internete oradan yap adamın neti ve senin netin farklı benimki normalde 23 adamın attğı linkte 13 görünüyor.

Pıng ms.
6.
Download Mbps.
23. 30.
Upload Mbps.
5. 90.
Yok ben kendim yaptığım testi belirttim, her test aynı.

Ping ms.
6.
Download Mbps.
23. 30.
Upload Mbps.
5. 90.

Download hızınızı 8'e bölerseniz saniye başına indirme hızınızı göreceksiniz 23/8 yani saniyede maksimum 2.8mb indirme yapabilirsiniz. İnternetiniz anladığım kadarıyla 24MBPS yani bu değerler normal.

Arkadaşlar biliyorsunuz, Türk Telekom upload hızını 5MB yaptı. Bizim internetimizde Türk Telekom, ben bir şey indirirken upload hızı hiç 5 olmuyor, en yüksek 2.8MB oluyor. Netten hız testi yaptım 5MB gösterdi fakat 5MB ile indirme yapmıyor, ne yapmalıyım?
resim_2021-01-14_165909.png
ping genelde 7 filan upload 1 2 ay öncesine kadar 29 filandı sanırım ama o ben ile ilgili çünkü interneti 3 bilgisayar 4 telefon kullanıyorduk aylık 100TL veriyoruz sanırım yada daha fazla tam emin değilim yayın yapıcaksan biraz sorun çıkartabilir ancak oyun filan oynayacaksan iyi ping çok olmuyor bende bu arada bunları bilgisayar için söylüyorum telefonda çok bilmiyorum bilgisayar modeme kabloyla bağlı. umarım yardımım olmuştur

Geri
Yukarı