Türk Telekom vs TürkNet

Şuanda kullanıyorum kurulum aralığı maksimum 1 hafta sürüyor ben başvuruyu yaptım ve 4.gün internetim aktif olup kullanmaya başladım. Gerekli açıklamaları okuyun . 80TL (ADSL için ) 120TL (Fiber) için aktivasyon bedeli almaktalar.Tüm detayları okuyup ona göre karar verin. Sorumluluk kabul etmiyorum ve evet güvenilir bir firma. Türk Telekom çalışanları gelip kurulumunuzu yapıyor. Türk Telekom altyapısını kullanan bir ISS. Modem almanıza gerek yok ücretsiz aboneliğiniz boyunca herhangi bir ücret almadan size sözleşmeli modem tahsis ediyor .

Bu nedir arkadaş. herkes kullandığı sağlayıcının partizanlığını yapmış. Ben de turknet kullanıyorum 5 aydır (daha yeniyim). Bu eylülde de 2. yi bağlattım (hem memleketteki eve hem de okudugum yerdeki eve). Şu ana kadar memnunum. Sorun oldugunda da destek kaydı oluşturmuştum aramışlardı modemle alakalı bir sorunmuş düzelttim ben.

Ben Türk telekom kullanıyorum ve memnunum. 50Mbps vaat ediyorlar 47Mbps veriyorlar. 3Mbps için sorum çıkarmıyorum. Fiyat olarak 127 Tl alıyorlar. Ama uzun süredir kendileriyle olduğumuz için indirim var. Ping konusunda gayet stabil. Yani maça 70Ms başlarsam maç boyunca 70Ms. Genelde 60-70 Ms arasında değerler alırım. Bazen gaza gelirse 50 olabiliyor.
Upload ise 4Mbps.

Ben Türk telekom kullanıyorum ve memnunum. 50Mbps vaat ediyorlar 47Mbps veriyorlar. 3Mbps için sorum çıkarmıyorum. Fiyat olarak 127 Tl alıyorlar. Ama uzun süredir kendileriyle olduğumuz için indirim var. Ping konusunda gayet stabil. Yani maça 70Ms başlarsam maç boyunca 70Ms. Genelde 60-70 Ms arasında değerler alırım. Bazen gaza gelirse 50 olabiliyor.
Upload ise 4Mbps.
Kararsızım bende bugün aramızda 1 ev olan arkadaşın interneti denedim 13 mbps aliyor hız3 ay oldu alalı o türk telekom ve Türk Telekom aradığımda 14 mbps hız alabileceğimi söyledi. Modem alma işim olmasa Türknet denerdim ama şimdi alırım beğenmem türk telekoma geçerim modem elimde kalır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı