Türk Telekom vs TürkNet

Teknik124

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni internet alacağım. Şu ana kadar Türktelekom kullanıyordum. İnternet sağlayıcımı değiştirmemi öneriyor musunuz? ADSL kullanıyorum ve yükleme hızı benim için önemli. Fiyat 120TL aşmasın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'dan memnun musun? TürkNet'i ara sana verebilecekleri hızı ve yükleme hızını şu an kullandığın değerler ile karşılaştır.

Türknet ucuz ve sabit 16Mbit indirme 1Mbit yükleme veriyor. Türktelekom 16Mbit'e kadar indirme 2Mbit yükleme veriyor. Sizce hangisini alsam?

Türknet ucuz ve sabit 16Mbit indirme 1Mbit yükleme veriyor. Türktelekom 16Mbit'e kadar indirme 2Mbit yükleme veriyor. Sizce hangisini alsam?
Bence TürkNet al, siteden hız sorgulaması yap belki VDSL çıkar. fiyat farkı çoksa Telekomdan TürkNet'e geçebilirsin. Eğer düşünürsen geçmeyi TürkNet davet kodu: CQC74EA17AUY. bunu görevliye iletirsen 1 ay ücretsiz internet kazanırsın (TürkNette olacağın 2. ay geçerli, ilk ayki faturayı zamanında ödemen şartıyla). Bilgin olsun diye söylüyorum. TürkNette, Telekomdaki gibi sesli müşteri hizmetleri yok, sesli yanıt sisteminden veya Online İşlem Merkezinden destek kaydı bırakıyorsun onlar sorunu çözüp seni arıyorlar genelde geçen kişiler bu konuda sıkıntı yaşıyor :).

Bence TürkNet al, siteden hız sorgulaması yap belki VDSL çıkar. fiyat farkı çoksa Telekomdan TürkNet'e geçebilirsin. Eğer düşünürsen geçmeyi TürkNet davet kodu: CQC74EA17AUY. bunu görevliye iletirsen 1 ay ücretsiz internet kazanırsın (TürkNette olacağın 2. ay geçerli, ilk ayki faturayı zamanında ödemen şartıyla). Bilgin olsun diye söylüyorum. TürkNette, Telekomdaki gibi sesli müşteri hizmetleri yok, sesli yanıt sisteminden veya Online İşlem Merkezinden destek kaydı bırakıyorsun onlar sorunu çözüp seni arıyorlar genelde geçen kişiler bu konuda sıkıntı yaşıyor :).
Bilgi için teşekkürler. Altyapım ADSL.

Bilgi için teşekkürler. Altyapım ADSL.
Şu an TT alt yapısındasın, eğer Türknet sana Aktif altyapımda dediyse YAPA'dasın demektir o zamanda hız sorgulama kısmında yazan değere çok yakın bir hızı alabilirsin. Şu anki altyapın eğer orada aktif altyapımızdasınız yazıyorsa pek önemli değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı