Türk Telekom VDSL indirme hızı sürekli birden düşüyor

1633984077513.png

Hat değerlerimi de bulup attım sorun var mı sizce?

Daha önceden sormuştum. Eğer sıkıntı modemde ise ve taahhüdünüz devam ediyorsa ücretsiz değişebiliyorlar. Ama bazen sizden ücret talep edebiliyorlar.
1633985057723.png

Daha önceden sormuştum. Eğer sıkıntı modemde ise ve taahhüdünüz devam ediyorsa ücretsiz değişebiliyorlar. Ama bazen sizden ücret talep edebiliyorlar.
Eki Görüntüle 1187227

Müşteri hizmetlerini aradığımda modem sunuculara bağlanılamıyor diyerek yazılım güncellemesi yapacaklarını söyleyip uzaktan bir şey yapmıştı modeme ama sorun hala aynı. Ben düzeltemez miyim? Yoksa illa eve o servis gelecek mi :D.

Müşteri hizmetlerini aradığımda modem sunuculara bağlanılamıyor diyerek yazılım güncellemesi yapacaklarını söyleyip uzaktan bir şey yapmıştı modeme ama sorun hala aynı. Ben düzeltemez miyim? Yoksa illa eve o servis gelecek mi :D.

Testi yaparken herhangi birisi bağlı mıydı ve kablo ile mi yaptınız ? Bu arada müşteri hizmetlerini arayıp arızanın devam ettiğini söyleyebilirsiniz. Duruma göre Elitt ekip talep edebilirsiniz. Bende de benzer bir durum vardı. 50 mbps aldığım hız birden 16 mbps'ye düşmüştü. Uzun uğraşlar sonrası hızımı 50 mbps'ye sabitlediler.

Geri
Yukarı