Türk Telekom Fiber mi Netspeed Vdsl mi?

yAkgün

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Öncelikle eve internet bağlatacağız. Altyapıda da Türk Telekom fiber var ama şu uçup giden internet fiyatları insanı biraz soğutuyor. Ayrıca kafamda Netspeed'in VDSL tarifeleri cazip geliyor. Sizce hangisini seçmeliyim?

Türk Telekom fiber altyapısından Netspeed'i fiber olarak kullanabiliyorsunuz. Millenicom da TT fiber altyapısından fiber internet verebiliyor. Türk Telekom'a taahhüt vermeyin derim. Fiyatlar zaten fahiş TT'nin malum.

FİBER Tarifeler - Netspeed İnternet Fiber olarak en fazla 50 Mbit alabiliyorsunuz ve fiyat 76 Tl ayda. Taahhütsüz.

Telefonsuz Ev İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom Millenicom ise 100 Mbps bile verebiliyor TT fiber altyapısından ve taahhüt yok.

İsterseniz bir arayıp sorun. Yerinizde olsam TT'ye taahhüt vermezdim fahiş fiyatlardan.

Türk Telekom fiber altyapısından Netspeed'i fiber olarak kullanabiliyorsunuz. Millenicom da TT fiber altyapısından fiber internet verebiliyor. Türk Telekom'a taahhüt vermeyin derim. Fiyatlar zaten fahiş TT'nin malum.

FİBER Tarifeler - Netspeed İnternet Fiber olarak en fazla 50 Mbit alabiliyorsunuz ve fiyat 76 Tl ayda. Taahhütsüz.

Telefonsuz Ev İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom Millenicom ise 100 Mbps bile verebiliyor TT fiber altyapısından ve taahhüt yok.

İsterseniz bir arayıp sorun. Yerinizde olsam TT'ye taahhüt vermezdim fahiş fiyatlardan.
NetSpeed'de altyapimi Facebook üzerinden sorgulattım ama fiber olmadığını söyledi VDSL2 de 50mbps ADSL2 de 25mbps gosteriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı