Türk Telekom, Vodafone, vb. yerler açık mı?

Hocam telekomünikasyon şirketleri açık gelip bağlıyorlar.Türk.net te aklınıza takılan bir şey varsa cevaplayabilirim bende kullanıyorum. Davet kodunuz yoksa 1 ay bedava için paylaşabilirim isterseniz. Varsa davet kodunuz sağlık olsun.

Beleşcilik adlı çalışma. Ay sonunu bedavaya getirceksiniz iyisiniz.

Beleşcilik adlı çalışma.

Beleşcilik? Arkadaş geçerken muhakkak birinin davet kodunu kullanacak. Aramaması için geçersiz kodla kayıt olursa sorun yaşamaması için sormanın ne zararı var? Ben kötü bir şey yapmadım zorlamadım sadece var mı yoksa paylaşabilirim diye sordum. Sizin gibi formda benim de konuşmaya ve bir şeyler sormaya hakkım var. Saygılarımla.

Beleşcilik? Arkadaş geçerken muhakkak birinin davet kodunu kullanacak. Aramaması için geçersiz kodla kayıt olursa sorun yaşamaması için sormanın ne zararı var? Ben kötü bir şey yapmadım zorlamadım sadece var mı yoksa paylaşabilirim diye sordum. Sizin gibi formda benim de konuşmaya ve bir şeyler sormaya hakkım var. Saygılarımla.

Kardeşim böyle herkesin TurkNet deyince gözleri parlıyor anlam veremedim bana bir açıklar mısın bir önceki yazdığımı ciddiye almanı tavsiye etmem.

Kardeşim böyle herkesin TurkNet deyince gözleri parlıyor anlam veremedim bana bir açıklar mısın bir önceki yazdığımı ciddiye almanı tavsiye etmem.

Ben elektronik haberleşme mühendisiyim. İnternette sorun yaşayanlara yardım ederek kendimi geliştiriyorum. Konuyu gördüm ve arkadaşa telekomünikasyon şirketlerinin çalıştığından bahsettim yasakta. Ve davet kodunuz yoksa paylaşabilirim dedim. Çünkü memnunum ve herkes yüksek hızlı internet kullanmaya hakkı var. Ben ay sonunu bedavaya getireceğim ama arkadaşta bedava kullanacak bunu karşılığında bir sorun yaşarsa veya geçişte ne yapacağını bilemezse ben baştan sona yardım edeceğim ona ne zararı var ?

Ben elektronik haberleşme mühendisiyim. İnternette sorun yaşayanlara yardım ederek kendimi geliştiriyorum. Konuyu gördüm ve arkadaşa telekomünikasyon şirketlerinin çalıştığından bahsettim yasakta. Ve davet kodunuz yoksa paylaşabilirim dedim. Çünkü memnunum ve herkes yüksek hızlı internet kullanmaya hakkı var.

Hocam ben bundan kastetmiyorum herkes TurkNet deyince davet kodumla herkes kullansın gibilerinden bahaneler işte o olur bu olur falan ben bunu anlamadım bilmediğim bir şey mi var.

Hocam ben bundan kastetmiyorum herkes TurkNet deyince davet kodumla herkes kullansın gibilerinden bahaneler işte o olur bu olur falan ben bunu anlamadım bilmediğim bir şey mi var.

Bilmediğiniz bir şey yok. Arkadaş muhakkak birinin kodunu kullanacak bir arkadaşı falan yoksa bu neden ben olmayayım? Kodumu kullananlara yardımda ediyorum sonuna kadar. Bir de kodunu kullandıkları kişi faturasını 1 gün geç ödese dahi arkadaşta 1 ay bedava kullanamıyor neden mağdur olsun?

Bilmediğiniz bir şey yok. Arkadaş muhakkak birinin kodunu kullanacak bir arkadaşı falan yoksa bu neden ben olmayayım? Kodumu kullananlara yardımda ediyorum sonuna kadar. Bir de kodunu kullandıkları kişi faturasını 1 gün geç ödese dahi arkadaşta 1 ay bedava kullanamıyor neden mağdur olsun?

Tamam peki.

Geri
Yukarı