Türk Telekom vs. Millenicom

Hocam evraklarını mail atıyorsun ve çıkıyorsun. Uzun sürdüyse iptal aşamasındaki ücreti tarafına iade ediyorlar.
Bağlatıp bağlatmamak sana kalmış. İhtiyacı olan biz değiliz sensin. İhtiyacın varsa bağlat.

Biliyorum hocam. Ben çoğunluğa bakarak konuştum ben bunu çok kişiye sordum zaten ben burada da 2 aylık bir süre için net bağlamaya değer mi onu öğrenmek için gelmiştim bir de sorayım acaba ne önerir çoğunluk ben biraz araştırdım TurkNet'ten şikayetti olan çok kişi gördüm

Altyapınızda hangi firma var? Eğer hangi firma var ise o firmayı almanızı öneririm zira başka firma alırsanız hız düşmesi , vaat edilen hızın ulaşamaması gibi sorunlarla uğraşabilirsiniz.

Tabii ki bölgeye göre değişir ben ilk Millenicom 100'lük almıştım 75 civarında geliyordu şu an türktelekomdayım hemen hemen 100 98 95 arasında geziyor hızım altyapınıza bağlı bir de şunu da ekleyeyim Millenicom'da ben şahsen kopmada yaşadım.

Altyapınızda hangi firma var? Eğer hangi firma var ise o firmayı almanızı öneririm zira başka firma alırsanız hız düşmesi , vaat edilen hızın ulaşamaması gibi sorunlarla uğraşabilirsiniz.
onu nasıl öğreneceğim bu konuları hiç bilmiyorum
Milleni fiyat olarak daha uygun ve trafik teslim noktasından itibaren SOL üzerinden verinizi taşıyor.

Şahsen TT'ye taahhüt vermeden önce denerdim, en kötü geri TT'ye taşırsınız.
hocam sol iss gibi kavramlar ne hiç anlamıyorum öyle şeyleri :D
Tabii ki bölgeye göre değişir ben ilk Millenicom 100'lük almıştım 75 civarında geliyordu şu an türktelekomdayım hemen hemen 100 98 95 arasında geziyor hızım altyapınıza bağlı bir de şunu da ekleyeyim Millenicom'da ben şahsen kopmada yaşadım.
alt yapıyı test etmek için site falan varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı