Türk Telekom yerine ISS önerisi

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Bende Türk Telekom var 16 MB indirme hızı var. Yeni internet alacağım Türk Telekom düşünüyorum bana Türk Telekom interneti olarak hangi modellerini önerirsiniz? Oyun oynuyorum genelde ve hızlı oyun inmesini falan isterim ve Türk Telekom altyapı sorgulamadan altyapıyı sorguladım. Benim mahallede Türk Telekom Hiper net varmış o nedir bir de çok pahalı olmasın aylık ödemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende Türk Telekom var 16 MB indirme hızı var. Yeni internet alacağım Türk Telekom düşünüyorum bana Türk Telekom interneti olarak hangi modellerini önerirsiniz? Oyun oynuyorum genelde ve hızlı oyun inmesini falan isterim ve Türk Telekom altyapı sorgulamadan altyapıyı sorguladım. Benim mahallede Türk Telekom Hiper net varmış o nedir bir de çok pahalı olmasın aylık ödemesi.
TürkTelekom'un sitesi yerine aşağıdaki sitelerden sorgulama yapın lütfen.

HiperNet DSL üzerinden yüksek hızlarda internet demek yani 80-100 Mbps değerleri anlamına gelir.
Ben alıyorum 100Mbps internete 160 TL ödüyorum aylık ve ping değerim 7ms filan ama bazı yerlerde altyapı değişik olabilir ms değeri ve hızı aynı almayabilirsiniz.
Türk Telekom'dan şaşma derim ben bir sıkıtı yaşamadım arızayı hemen düzeltiyorlar.

HiperNet DSL üzerinden yüksek hızlarda internet demek yani 80-100 Mbps değerleri anlamına gelir.
Ben alıyorum 100Mbps internete 160 TL ödüyorum aylık ve ping değerim 7ms filan ama bazı yerlerde altyapı değişik olabilir ms değeri ve hızı aynı almayabilirsiniz.
Türk Telekom'dan şaşma derim ben bir sıkıtı yaşamadım arızayı hemen düzeltiyorlar.
HiperNet ,süslü kelimeleri bırakırsak VDSL, performansı mesafe, dolap/santral yoğumnluğu ve performansına bağlı olarak değişir. Türkiye'de internette sıkıntı yaşamanız veya bunun çözülmesi tamamen şansa bağlı. TT altyapısına sadece TT müdahale edebiliyor. Bu yüzden sorununuzun çözülüp çözülmemesi bulunduğunuz bölgedeki ekibe de bağlısınız.

ben türknet ten altyapı yı sorguladım 16 mbps diyo hiper net mbps yimi yükseltiyo yani onu anlayamadım da

anlamadım
Göknet sitesindende yapıp sonucu atın lütfen.

hangisini atayım baya yazılar çıkıyoda
Göknet sitesindende yapıp sonucu atın lütfen.

türk nettede bu çıktı
ADSL altyapınızın desteklediği maksimum hız:

16 Mbps

Yeni konular

Geri
Yukarı