Türk Telekom yerine İSS önerisi

jaraiyas

Kilopat
Yer
İstanbul
Bu konuda Türk Telekom'dan pişman mısınız değil misiniz ne gibi sorunlar yaşadığınız çözümü için izlediğiniz yolları paylaşılmasını istiyorum. Çünkü yaklaşık 1 yıldır kopma yavaşlama gibi sorunlara çözüm bulamadım. Son olarak alternatif önerebileceğiniz Türk Telekom altyapısı kullanıyor olsa bile internet servis sağlayıcıları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet kullanın sınırsız internet 65₺. Ortalama 30 MBPS hız alırsınız. Bu oturdugunuz bölgeye göre degişebiliyor. Kendi TSO sözleşmem bitsin anında geçeceğim.
Bu arada burada ve başka platformlarda dahil olmak üzere, TürkNet hakkında kötü anlamda eleştirel dedikodu yapanlar var ama neden? "TürkNet pişmanlıktır" diyorlar yada "TürkNet teknisyeni benim bilgisayarımdan Rainbow Six Siege oynadı" diyor bi' Youtuber. Kafam karıştı nesi varmış bu TürkNet'in? Genellikle TürkNet konusunda şikayetçi olanlar, TürkNet'in kendi altyapısı üzerinde bulunanlar oluyor. Ben mesela TürkNet'ten memnunum ve ADSL2+ olmasına rağmen ve fiber internet hızları olmamasına rağmen, genede sorunsuz bende. Neden insanlar şikayetçi?

Bu arada burada ve başka platformlarda dahil olmak üzere, TürkNet hakkında kötü anlamda eleştirel dedikodu yapanlar var ama neden? "TürkNet pişmanlıktır" diyorlar yada "TürkNet teknisyeni benim bilgisayarımdan Rainbow Six Siege oynadı" diyor bi' Youtuber. Kafam karıştı nesi varmış bu TürkNet'in? Genellikle TürkNet konusunda şikayetçi olanlar, TürkNet'in kendi altyapısı üzerinde bulunanlar oluyor. Ben mesela TürkNet'ten memnunum ve ADSL2+ olmasına rağmen ve fiber internet hızları olmamasına rağmen, genede sorunsuz bende. Neden insanlar şikayetçi?
Bu konuda kimse kimseyi suçlayamaz şu firmadan memnun değilim dedi diye Türk Telekom iyi diyende birçok insan var ama daha bugün saat 14:30 gibi falan internet gidiyor 5dk sonra geliyor yarım saat sonra gidiyor 5dk sonra tekrar geliyor.

Bu konuda kimse kimseyi suçlayamaz şu firmadan memnun değilim dedi diye Türk Telekom iyi diyende birçok insan var ama daha bugün saat 14:30 gibi falan internet gidiyor 5dk sonra geliyor yarım saat sonra gidiyor 5dk sonra tekrar geliyor.
Allah göstermesin Türk Telekom firmasını. Amaçları direkt para sömürmek. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri yok. TürkNet ise Türk Telekom'un aksine fiyatları daima 65 TL'ye sabit tutmak ve müşterilerin bütün isteklerini imkanlar doğrultusunda yerine getirmesidir. Mesela şu aralar TürkNet kotayı kaldırdı üstüne kendi altyapısında oldukları bölgeye 100 Mbps simetrik internet sundu. 100 Mbps İndirmenin yanında, 100 Mbps'ye kadar yükleme hızı demek bu. Yakında aynı fiyata 1000 Mbps tam full fiber bile yapar bu firma. TürkNet'e benden başarılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı