Türk Telekom Yıllar Sonra Gelecek Fiber

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar, Türk Telekom altyapı yok diyerek abonelik başvuru bağlantımı sağlanmıyordu. Halbuki altyapı vardı. Bu yüzden sürekli müşteri hizmetleriyle konuştum.

Bugün(17.08.2020) geri dönüş yapan beyefendi alt yapımda kablo sorunu olduğu yüzünden hizmet veremediklerini, bu sorunun fiber dönüşüm ile sene sonuna kadar giderileceğini belirtti. Adresime fiber altyapı çekilecek yani, uzun süredir gelmesi için uğraşıyordum. Aşama aşama süreci konuyu güncelleyerek anlatacağım.

Türkiye'nin yabancı yatırımcı beklediği gibi fiber bekliyor vatandaş. Fiber internet var evimde ama ne kadar fiber diye sorma. Kesenin ağzını açmadığın sürece fiberin çok büyük bir farkı yok. Servis sağlayıcısının kalitesine bakıyor her şey.

Ümitsizlik vermek istemem ama, bende yıllardır uğraşıyorum apartmanın içerisine kadar fiber kablolar geldi fakat dairelere dağıtılmadı. Sorduğumda hep öteliyorlar 2 ay 3 ay...

Umarım hızlıca kavuşabilirsin fibere.

Türk Telekom dairelere karışmıyor.
O sizin yapmanız gereken bir iş.
Sizi yanlış yönlendiriyor olmasınlar.

Arkadaşlar, Türk Telekom altyapı yok diyerek abonelik başvuru bağlantımı sağlanmıyordu. Halbuki altyapı vardı. Bu yüzden sürekli müşteri hizmetleriyle konuştum.

Bugün(17.08.2020) geri dönüş yapan beyefendi alt yapımda kablo sorunu olduğu yüzünden hizmet veremediklerini, bu sorunun fiber dönüşüm ile sene sonuna kadar giderileceğini belirtti. Adresime fiber altyapı çekilecek yani, uzun süredir gelmesi için uğraşıyordum. Aşama aşama süreci konuyu güncelleyerek anlatacağım.

Senin adına sevindim. Şimdi sıra bende :D.

Sene sonuna kadar fiber altyapı sağlama vaadini bir çok kullanıcıya veriyorlar fakat herhangi bir adım atılmıyor. Böyle bir şey denildiyse sana sürekli sıkıştırmaya ve şikayet açmaya devam et. Gerekirse Müdürlüğün yolunu aşındır. Herhangi bir şekilde sen üstelemezsen çok daha sene sonları beklersin.

Geri
Yukarı