Türk Telekom'da 50 Mbit pakette 15 Mbit hız

berkkks

Hectopat
Türk Telekom iki haftadır 50 Mbps'lik paketimden 15 Mbps veriyor. Son 3 gündür de internet gidip geliyor ve oyun oynattırmıyor. Ne kadar aradıysak sorun yok denildi. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz basit gelecek ama modeme bağlanan tüm fişleri söküp modemi açıp kapatır mısınız? Benim de 24 Mbps paketim olmasına rağmen 16 veriliyordu her aradığımda bizden 24 gitmekte diyorlardı kafayı yiyecektim. Sonra bu dediklerimi hiç yapmadığım aklıma geldi. Belki bi faydası olur.

Modeminizin Markası modeli?
Modeminizin Hat Değerlerini atın?
Modem, Everest SG-V300 alalı 1-2 yıl olmuştur. Bu da hat değerleri
1642520207876.png

Biraz basit gelecek ama modeme bağlanan tüm fişleri söküp modemi açıp kapatır mısınız? Benim de 24 Mbps paketim olmasına rağmen 16 veriliyordu her aradığımda bizden 24 gitmekte diyorlardı kafayı yiyecektim. Sonra bu dediklerimi hiç yapmadığım aklıma geldi. Belki bi faydası olur.
Deneyeceğim

Modem, Everest SG-V300 alalı 1-2 yıl olmuştur. Bu da hat değerleri
Eki Görüntüle 1274076

Deneyeceğim
Hat değerlerinizde 16 Mbps download 8 Mbps upload gözüküyor. Türk Telekom'u arayıp arıza kaydı bırakmanız gerekiyor. Modeminizde sorun olması da bir ihtimal tabi, farklı bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyebilirsiniz.

Hat değerlerinizde 16 Mbps download 8 Mbps upload gözüküyor. Türk Telekom'u arayıp arıza kaydı bırakmanız gerekiyor. Modeminizde sorun olması da bir ihtimal tabi, farklı bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyebilirsiniz.
Elimde Adsl bir modem var fakat hat Vdsl yine de deneyebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı