Türk Telekom'dan Millenicom'a geçemiyorum

deux freres

Kilopat
Makaleler
1
09.07.2020 tarihinde Millenicom ile görüşüp geçmek istedim. 23.07 tarihinde Türk Telekom ile olan aboneliğim sona erecekti, bu yüzden işlemleri gerçekleştirip sabit hattı aynı gün içerisinde Türk Telekom'dan Millenicom'a aktardılar. Geçen bu süre boyunca internetim hala Türk Telekom'a ait. Defalarca görüşme yaptım Millenicom ile, müşteri hizmetlerinin tek yaptığı aciliyet raporu oluşturup aktarmak. Bu sabah yine görüşme yaptım, gün içerisinde arayacağız dediler ancak hala bir sonuç yok. Ne yapmamı önerirsiniz?

Herkesin aldığı hizmet bir olmuyor demekki. Ben bir sefer aradım Millenicom'u gelip herşeyi kendileri yaptılar. Geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra bağlantı 3 dk içinde gerçekleşti. Net hiç gitmedi desem yeridir.

Herkesin aldığı hizmet bir olmuyor demekki. Ben bir sefer aradım Millenicom'u gelip herşeyi kendileri yaptılar. Geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra bağlantı 3 dk içinde gerçekleşti. Net hiç gitmedi desem yeridir.
hocam mail ile kayıt sözleşmesi yolluyorlar ve kargo ile iletmediniz mi tam olarak nasıl yaptınız

hocam mail ile kayıt sözleşmesi yolluyorlar ve kargo ile iletmediniz mi tam olarak nasıl yaptınız
Mail ile göndermediler. Belgeleri eve kadar getirip imzaları aldılar. Taahhüt bitiş tarihim yaklaşınca geçiş işlemlerini başlattılar. Bu geçiş 3 gün sürdü ancak bu arada net gitmedi. Geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra net gitti, ben müşteri hizmetlerini arayıp internet giriş bilgilerini aldım ve 3 dk içinde halloldu. 2 ay oldu 3. ay'ımı doldurmak üzereyim geçenlerde gece vakti küçük bir git gel yapması dışında sıkıntı yok. 35 mbps hız alıyorum downloadlarda 40 42 mbps kadar çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı