Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş nasıl olur?

Oyun oynuyorsanız Millenicom'un pingleri çok kötü. Yurtdışı çıkışı da berbat. Netflix gibi platformlarda iyi performans alamazsınız. TurkNet'in pingi de iyi, yurt dışı çıkışı da iyi. Ayrıca Netflix ve Steam'e peering hizmeti var. Fiyatı da Millenicom'a göre çok uygun.

Oyun oynuyorsanız Millenicom'un pingleri çok kötü. Yurt dışı çıkışı da berbat. Netflix gibi platformlarda iyi performans alamazsınız. TurkNet'in pingi de iyi, yurt dışı çıkışı da iyi. Ayrıca Netflix ve Steam'e peering hizmeti var. Fiyatı da Millenicom'a göre çok uygun.

TurkNet uygun ama yaklaşık 15-20 günde bir nakil işlemi yapmak çok mu zor peki?
Millenicom kullanıcısı olarak FACEIT Almanya sunucusunda 50-55 pingim CS:GO'da

TurkNet uygun ama yaklaşık 15-20 günde bir nakil işlemi yapmak çok mu zor peki?
Millenicom kullanıcısı olarak FACEIT Almanya sunucusunda 50-55 pingim CS:GO'da
Nakil işlemi için bir şey diyemem. Yoğunluğa göre değişir. Çünkü nakil işlemi randevuyla işliyor ve ne zaman müsait olurlarsa o zaman gelip evinize internet kuruyorlar.

FACEIT biraz stabil çalışıyor ama TurkNet'de daha iyi değerler alacağınıza inanıyorum ben. :)

Nakil işlemi için bir şey diyemem. Yoğunluğa göre değişir. Çünkü nakil işlemi randevuyla işliyor ve ne zaman müsait olurlarsa o zaman gelip evinize internet kuruyorlar.

FACEIT biraz stabil çalışıyor ama TurkNet'de daha iyi değerler alacağınıza inanıyorum ben. :)

Rekabetçi maçlarda da 60-70 ping fakat şöyle bir şey var ki bir daha TurkNet ile uğraşmam açıkçası internetleri ne kadar iyi olursa olsun sağladıkları müşteri hizmetleri 0
Hocam CMD'yi açıp "tracert www.valve.com" yazıp enterlayın ardından SS alıp atın.

Buyurun.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 27
Aynı apartmanda Millenicom kullanan arkadaşım var. Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyor henüz bir sıkıntı yaşamadı.
Aklın var ise Millenicom'a geçme. TurkNet'e geç. Yazdığım konuya bakabilirsin.

Altyapınız hangi firma ve aylık fiyat bütçeniz nedir?
Türk telekom, 110 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı