Türk Telekom'dan TurkNet'e Geçince Para Ödenir Mi?

Aysel Gedik

Hectopat
6-7 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve upload hızı bayağı az olduğu için daha iyi bir firma seçmek istiyorum. TurkNet'e geçmeye karar verdim fakat Türk Telekom'dan TürkNet'e geçerken ayrı bir ücret ister mi? Taahhüt bozma falan gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen. VDSL deyip boş port olmayınca ADSL de verebiliyorlar ayrıca. Aralık ayından beri kullanıyorum. VDSL hizmetim. Saniyede 4 MB ile indirme yapabiliyorum.
Ben böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Yaşayanları görünce ilginç geliyor. Lokasyon önemli sanırım türknet alırken eğer benim kadar şanslı veya sizin kadar şanssız değiller ise memnun kalabilirler.

Turknet tamamen şans işi. Superonline adsl kullanırken kopma olmadan 12 mbit hız geliyordu. Turknete geçince 4 mbit hız verebiliyoruz diyorlar. Saha dolabı ile aramda en fazla 100 metre mesafe var. Türktelekom ekibi geldi. Sorunu Turknete atıyor.
Üstte arkadaşın dediği gibi vdsl var deyip adsl bağlayabiliyorlar. Superonline aboneliğimde taahhüt vardı. Başvuru için aradıklarında biz iptal ettircez dediler. Onu da yapmadılar.
Başarılı oldukları tek konu insanı kanser etmek. Açtığım destek kaydına alakasız cevap yazıp kaydı kapatabiliyorlar. Geçen hafta açtığım destek kaydı için daha cevap yazmadılar.
Söz konusu Türktelekom + Turknet olunca çıldırmamak elde değil. Al birini vur ötekine.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı