Türk Telekom'dan TurkNet'e geçis sonrası 1200 TL cayma bedeli

Gayet normal yaşadığınız durum taahhüt imzalarken okumanız lazımdı detayları bilmeden imzaladıysanız adamların orada yazan tüm cayma bedelini sana ödetme hakkı var oyuncak değil ki bu bir o operatöre geç bir bu operatöre geçmiş olsun.

Sağ olun 1300 TL de oyuncak değil maalesef benim kizdigim 1300 TL ödemem değil devlet yetkililer ve tüketici haklarinin göz yummasi.

Bence ilk iş telekomu arayıp cayma bedelini iptal edip tekrar aboneliğime devam edebilir miyim diye zorlayın(sanmıyorum kabul etceklerini pek ama). Türknette taahhüt yok nasıl olsa. Onu kapattırırsınız eğer telekom kabul ederse.

Bence ilk iş Telekom'u arayıp cayma bedelini iptal edip tekrar aboneliğime devam edebilir miyim diye zorlayın(sanmıyorum kabul etceklerini pek ama). TurkNet'te taahhüt yok nasıl olsa. Onu kapattırırsınız eğer Telekom kabul ederse.

Yok hocam gerekirse 1300 TL'yi öderim o oparötöre geçmem 35 Mbit deyip 16 veya 8 veriyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir izleyip durumunuzu değerlendirin, tüm detayları hatırlamıyorum. Olmazsa mahkeme yoluna gidersiniz.

Hocam geçmeden önce niye sormadın cayma bedelini? 10 gün taahhüt kalsa bile cayma bedeli sorgulamak gerekiyor.

Hocam ben en fazla 500 600 TL gelir dedim ne bileyim böyle şeyler yapacaklarini önceki arkadasin belirttigi gibi indirimli paket gibi gosteriyorlar indirimi kaldirip cayma bedelini öyle veriyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir izleyip durumunuzu değerlendirin, tüm detayları hatırlamıyorum. Olmazsa mahkeme yoluna gidersiniz.

Çok haklisiniz hocam izleyeceğim peki bekletirsem borç üst üste biner mi bilginiz var mi mahkeme ye başvurcagim zaman bekleticeğim için.

Yok hocam gerekirse 1300 TL'yi öderim o oparötöre geçmem 35 Mbit deyip 16 veya 8 veriyorlar.
Ben telekomdan 15 gün kala türknete geçiş yaptım yine cayma bedeli ödedim hocam. Ödettiriyorlar her türlü. Bir de Türknette ne alabileceğinizi sanıyorsunuz ki türknet de zaten telekomun altyapısını kullanıyor. Bana şuan 100 mbit veriyorlar kağıt üstünde ama 40 mbiti geçemiyorum fiber olmama rağmen.

Geri
Yukarı