Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş

AlreadyBroken494

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm,
Arkadaşlar bizim buralarda altyapı bayağı kötü şu anda 80TL verip 16 Mbps download 1Mbps upload Türk Telekom'un internetini kullanıyoruz ve hiç memnun değilim, oyun yüklerken diğer cihazlardan Wi-Fi kullanma sorunu olsun indirme yaptıktan sonra ki ms sorunları olsun, bugün internette TurkNet altyapı sorgulama yaptım ve 35 Mbps 5 Mbps upload internetin 85 TL olduğunu gördüm.

Kısacası sizce böyle bir geçiş yapmalı mıyım? TurkNet güvenilir mi? Ayrıca şu anda Türk Telekom'u ADSL bağlantı ile kullanıyorum TurkNet'in bana sunduğu 35Mbps 5 Mbps upload VDSL bağlantı böyle bir geçişte ücret tahmini olarak ne kadar olur sizce? Son olarak 16Mbps downloadın sadece 11-12 küsur civarını kullanabiliyorum ve 1Mbps uploadın 0.50 civarında kullanabiliyorum.

Bizde aynı geçişi yapacaktık. Fakat saçma sapan iş yapıyorlar, yok bilmem maile form gelecek onu yazdırın gelenlere verin şöyle böyle o ne ya öyle. Ayrıca adam gibi müşteri hizmetleri bile olmayan bir firmaya, sırf birkaç yayıncı sponsor diye öyle atlamazdım. Türk Telekom kullanıyorum, müşteri hizmetleri olsun sağladığı hız değerleri olsun ping değerim olsun çok memnunum. Ben böyle bir geçişin gereksiz olacağını düşünüyorum, fakat Türk Telekom'dan ciddi şekilde şikayetçiyseniz deneyebilirsiniz.

Selamünaleyküm,
Arkadaşlar bizim buralarda altyapı bayağı kötü şu anda 80TL verip 16 Mbps download 1Mbps upload Türk Telekom'un internetini kullanıyoruz ve hiç memnun değilim, oyun yüklerken diğer cihazlardan Wi-Fi kullanma sorunu olsun indirme yaptıktan sonra ki ms sorunları olsun, bugün internette TurkNet altyapı sorgulama yaptım ve 35 Mbps 5 Mbps upload internetin 85 TL olduğunu gördüm.

Kısacası sizce böyle bir geçiş yapmalı mıyım? TurkNet güvenilir mi? Ayrıca şu anda Türk Telekom'u ADSL bağlantı ile kullanıyorum TurkNet'in bana sunduğu 35Mbps 5 Mbps upload VDSL bağlantı böyle bir geçişte ücret tahmini olarak ne kadar olur sizce? Son olarak 16Mbps downloadın sadece 11-12 küsur civarını kullanabiliyorum ve 1Mbps uploadın 0.50 civarında kullanabiliyorum.

Kullanacağınız bölgede geçiş yapacağını operatörü kullanan tanıdığınız kişiler varsa sorun, çünkü ben sorunsuz kullanıyorum diye bağlatan bir arkadaşımın lokasyonunda altyapısal problemler nedeniyle sürekli kopmalar yaşıyordu. Yani her bölgede farklı olacağını varsayıyorum. Ben TT'den sonra bana nimet gibi geldi orası ayrı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom 140 TL verip 40 Mbps download 7 Mbps upload alıyordum aile üyeleride açınca o çok düşürüyordu. Sözleşmesi bittiği an direk TurkNet geçtim ve geçişimde kolay oldu açıkcası sıra vs. dediler 2-3 gün içinde kurmaya geldiler ve çok detaylı anlattılar geçenlerde gece 2-3 gibi bir internet kesintisi yaşadım aradım anında baktılar detaylı anlatım oldu yani Türk Telekom'dan mümkün olduğunca erken vazgeç.

K

Kullanacağınız bölgede geçiş yapacağını operatörü kullanan tanıdığınız kişiler varsa sorun çünkü ben sorunsuz kullanıyorum diye bağlatan bir arkadaşımın lokasyonunda altyapısal problemler nedeniyle sürekli kopmalar yaşıyordu. Yani her bölgede farklı olacağını varsayıyorum. Ben TT'dan sonra bana nimet gibi geldi orası ayrı.

Yakınımızda kullananlar var memnunlarmış bayağı bir sorun falanda çıkmıyormuş buna göre karar verilebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı