Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek mantıklı mı?

Türk Telekom Vodafone'a göre ucuz mu? Gülesim geldi :D
Çekim gücünde çoğunlukla Türk Telekom daha iyi oluyor ama Vodafone çok daha ucuz. Yakınlarda Vodafone kullanan tanıdığınız varsa bir evinize getirin hız testi yaptırın ona göre geçin. Ama çoğunlukla Türk Telekom'un çekmediği yerlerde Vodafone, Vodafone'un çekmediği yerlerde Türk Telekom çekiyor. En azından bizim burada öyle.

Vodafone kullanıyorum kaç yıldır bende bir sıkıntı oluşmadı ama Türk Telekom'un rezilliğini bilmeyen yoktur bence kurtul Türk Telekom' dan .
Ailem vodafonea yada Turkcelle geçmemi istemiyor bana Turkcell ile Vodafone çok kazıktır milleti kandırıyorlar diyor ailem
Hocam Vodafone kullanıcısı olarak şöyle açıklayayım öncelikle merkezi bir konumda oturmuyorsanız telefonun çekeceğini düşünmeyin çekmez. İnterneti hızlı gibi düşünüyorsanız düşünmeyin bazen 1080p videolar bile takılabiliyor ki bende 5G destekli yeni nesil bir telefon var siz düşünün. Ayrıca en kötüsü de şu ki Güvenli İnternet diye bir b*k çıkardılar başıma söz kapalı ama mobil verideyken ne internette aradığımı bulabiliyorum ne de YouTube'da aradığım videoyu. Zaten YouTube yorumlarını göremiyorsunuz onu unutun YT Music veya Spotify'da bazı müzikleri bulamıyorsunuz çünkü güvenli internet açık ama kapalı :) Ben bunu müşteri hizmetleriyle de konuştum bayiisine de gidip konuştum düzeltemediler ve bir çok kişide bu durum böyle. Çözümü de 1.1.1.1 WARP uygulamasını kullanarak buldum en azından mobil verideyken onu açıyorum (çünkü VPN görevi de görüyor) bu şekilde aradığım şeyleri buluyorum ancak zaten yavaş olan internet daha da yavaşlıyor.

Çekim gücünde çoğunlukla Türk Telekom daha iyi oluyor ama Vodafone çok daha ucuz. Yakınlarda Vodafone kullanan tanıdığınız varsa bir evinize getirin hız testi yaptırın ona göre geçin. Ama çoğunlukla Türk Telekom'un çekmediği yerlerde Vodafone, Vodafone'un çekmediği yerlerde Türk Telekom çekiyor. En azından bizim burada öyle.

Evet, ucuz. Vestelcell tarifelerini incelemenizi tavsiye ederim.

Hocam Vodafone kullanıcısı olarak şöyle açıklayayım öncelikle merkezi bir konumda oturmuyorsanız telefonun çekeceğini düşünmeyin çekmez. İnterneti hızlı gibi düşünüyorsanız düşünmeyin bazen 1080p videolar bile takılabiliyor ki bende 5G destekli yeni nesil bir telefon var siz düşünün. Ayrıca en kötüsü de şu ki güvenli internet diye bir b*k çıkardılar başıma söz kapalı ama mobil verideyken ne internette aradığımı bulabiliyorum ne de YouTube'da aradığım videoyu. Zaten YouTube yorumlarını göremiyorsunuz onu unutun YT Music veya Spotify'da bazı müzikleri bulamıyorsunuz çünkü güvenli internet açık ama kapalı :) ben bunu müşteri hizmetleriyle de konuştum bayiisine de gidip konuştum düzeltemediler ve birçok kişide bu durum böyle. Çözümü de 1.1.1.1 warp uygulamasını kullanarak buldum en azından mobil verideyken onu açıyorum (çünkü VPN görevi de görüyor) bu şekilde aradığım şeyleri buluyorum ancak zaten yavaş olan internet daha da yavaşlıyor.

Hocam boş yere uğraşmışsınız. Vodafone yanımda uygulamasından kapatabiliyorsunuz. Ben kapattım kafam rahat.

Ailem vodafonea yada Turkcelle geçmemi istemiyor bana Turkcell ile Vodafone çok kazıktır milleti kandırıyorlar diyor ailem
Turkcell evet çok pahalı ancak en iyi kalite onda. Vodafone çok pahalı değil ortalama TT civarlarında ancak bence TT'dan daha kötü.

Hocam boş yere uğraşmışsınız. Vodafone yanımda uygulamasından kapatabiliyorsunuz. Ben kapattım kafam rahat.
Oradan da olmuyor hocam :) Ne SMS ile ne uygulama ile kapatılmıyor. Kapalı gözüküyor ancak kapalı değil aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum bunu da VPN ile çözüyorum mecbur.

Turkcell evet çok pahalı ancak en iyi kalite onda. Vodafone çok pahalı değil ortalama TT civarlarında ancak bence TT'dan daha kötü.

Oradan da olmuyor hocam :) Ne SMS ile ne uygulama ile kapatılmıyor. Kapalı gözüküyor ancak kapalı değil aradığım hiç bir şeyi bulamıyorum bunu da VPN ile çözüyorum mecbur.
Güvenli Internet'i farklı bir profilde tekrar açıp kapatmayı deneseniz belki düzelebilir diye düşünüyorum. Hat sahibi siz iseniz BTK'ya şikayet edebilirsiniz, sonuçta Güvenli İnternet hizmetini kullanmak zorunlu değil.

Güvenli Internet'i farklı bir profilde tekrar açıp kapatmayı deneseniz belki düzelebilir diye düşünüyorum. Hat sahibi siz iseniz BTK'ya şikayet edebilirsiniz, sonuçta Güvenli İnternet hizmetini kullanmak zorunlu değil.
Yok o da olmuyor her yolu denedim hocam. BTK'ya nereden şikayet ediyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı