Turkcell'den Vodafone'a Geçmek Mantıklı Mıdır?

Bütçeniz el veriyorsa tavsiye etmiyorum, internet hızları gerçekten rezalet. Oturduğum bölge ile alakası yok, çoğu yerde aynı şekilde.

Geçmeyin. Tanıdıklarım sıkıntı yaşıyor. Tabi sizde nasıl bir şey olur emin değilim. Türk Telekom'da FESTİVAL 20 GB paketine (20 gb, 750 dk, 250 sms) 55 tl ödüyorum (faturalı değil.)

Ben Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim ve pişman oldum, önermiyorum.

Benim yaşadığım yerde de TT çekmiyordu ama Vodafone çekiyordu, bölgeden bölgeye değişiyor.

Vodafone. Önceki yorumumda belli olduğunu düşünmüştüm.

Yaz boyunca 3 şehir değiştirdim ve hepsinde de aynı sorunu yaşadım. Senin bölgende iyi olsa da benim bulunduğum 3 şehirde de sorun vardı.
Anlaşılan bölgeye göre biraz.
Birkaç akrabam Vodafone kullanıyor, en iyi onlara danışmam galiba değil mi?

Benim şehrimde Vodafone, çoğu yerde çekmiyor ama çektiği yerlerde hız sorunu genelde yok. Müşteri hizmetleri de rezalet. Biraz daha fazla verip Turkcell’de kalmak kesinlikle yapılacak en iyi şey olur. Yanılmıyorsam 59 TL’ye 10 GB paket satıyorlar ve bayağı da hediye veriyor. Vodafone’da paranızla rezil oluyorsunuz. İki hattımı da Turkcell olarak kullanıyorum.

Annem Vodafone kullanıyor bulunduğumuz bölgede 0.60 Mbps down 0.01 up alıyor Instagram'ya bile girmiyor ben BİMCELL kullanıyorum 80 Mbps / 50 Mbps alıyorum 32 TL'ye 12 GB + 800 SMS+800 dakika int alıyorum 40 TL yatırırsam 5 GB int hediye veriyor ama para kesmiyor.

Geri
Yukarı