Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek mantıklı mı?

Ama ailem bana Turkcell çok kazıktır geçme milleti çok kandırıyor diyor hep ama vodafonea da geçmemi istemiyorlar.
Hocam neden sürekli bu argümandan bahsettiğinizi anlamıyorum. Yani konu başlığı ile de ilgisiz. Sorunuzun cevabına gelecek olursak hat sahibi siz değil iseniz zaten hat taşınmaz. Vodafone'u deneyebilirsiniz, ama bu çok mantıklı değil bence.

Yok o da olmuyor her yolu denedim hocam. BTK'ya nereden şikayet ediyoruz?

Hocam neden sürekli bu argümandan bahsettiğinizi anlamıyorum. Yani konu başlığı ile de ilgisiz. Sorunuzun cevabına gelecek olursak hat sahibi siz değil iseniz zaten hat taşınmaz. Vodafone'u deneyebilirsiniz, ama bu çok mantıklı değil bence.

Maalesef hat sahibi ben değilim hat sahibi abim oda 21 yaşında bende şu an 17 yaşındayım.

Turkcell evet çok pahalı ancak en iyi kalite onda. Vodafone çok pahalı değil ortalama TT civarlarında ancak bence TT'dan daha kötü.

Oradan da olmuyor hocam :) ne SMS ile ne uygulama ile kapatılmıyor. Kapalı gözüküyor ancak kapalı değil aradığım hiçbir şeyi bulamıyorum bunu da VPN ile çözüyorum mecbur.

Bende öyle bir sorun yok. Tek sorun YouTube yorum gözükmemesi ise o sorun sizde değil YouTube'da. YouTube bozuldu :D

Ama ilk önce TT'deki sorunu çözmeye çalışalım. Olmazsa diye Vodafone tecrübemi paylaştım.

2017'de hattımı aldığım TT'den 2019'da sınırsız uygulamalar için Vodafone'a geçmiştim. TT'den Vodafone'a geçince pek hız farkı olmadığını hissettim. Hâlâ Vodafone kullanıyorum. Herhangi bir yerde garanti 30-40 Mbps hız alıyorum. Bursa'da yaşıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı