Türk Telekom'u BTK'ye şikayet etme

Düşürtmek için önce sorunun çözülmesi lazımmış.
Cidden mükemmel bir firma. Sorunun çözülmesi için 20-30 gün içinde kabloları değişeceklermiş. Kablo değişmesi bahanesi ile verdikleri hıza bakın.

@BilgisayarKurdu sorunumuzu bugün TürkTelekom ekibi çözdü. Cimer ve Tüketici Hakem Heyeti şikayetinde ne gibi değişimler olacak acaba?

Son düzenleme:
Tüketici hakem heyetini arıyor ve bilgi veriyorsun, iptal etmek istiyorum problemim çözüldü diyorsun hepsi bu kadar. Genelde tüm ISS'ler müşteriden bir talep gelmedikçe ilgili portta tanımlı maxsimum hızı hop diye vermez. VDSL alırsın ADSL ile hizmet vermeye çalışır gibi gibi. Ben de aynı süreçleri yaşadım. VDSL'e çektiler portu, sorun düzeldi.

Sorunum çözüldü ama 1 yıl boyunca düşük hız aldım. Bu yüzden para iadesi olur mu ve yine de taahhüt vermeden çıkabiliyor muyum? Malum TürtkTelekom'um fiyatları çok pahalı.

Sorunum çözüldü ama 1 yıl boyunca düşük hız aldım. Bu yüzden para iadesi olur mu ve yine de taahhüt vermeden çıkabiliyor muyum? Malum TürtkTelekom'um fiyatları çok pahalı.
Çıkmak istiyorsan talebinin devam etmesinde bir sakınca yok. Kullanmayı ay sonu bile bırakabilirsin bana sorarsan. 1 yıldır süregelen bir hak mağduriyeti varsa sözleşmeden cayma konusunda hiçbir problem yaşamazsın.

Kaldı ki 1 yıl boyunca kullanmışsın, kelimenden bu anlaşılıyor. 1 senenin ötesinde bir geçerliliği yok aboneliklerin, direkt olarak ay sonu bırakabilirsin. THH ile de geçmiş aylardaki ücretlerin %50'lik bir kısmı için mağduriyet yaşadığına dair mücadelene devam edebilirsin.

Ancak bana sorarsan bu şikayette 1 yıl önce bulunmalıydın. 1 yıldır düşük hız aldığının ispatını yapman çok zor. Madem öyle 1 yıldır neredeydin diye sorarlar Çok da kendini yormayıp yeni bir ISS ile yoluna devam edebilirsin. Ben uğraşmazdım veya uğraşacaksam da en başında uğraşırdım.

Cimer'den mesaj geldi. @BilgisayarKurdu

Savunma geldi aşamasındayım şu anda.

Maalesef kazanamadık.

Son düzenleme:
Ben bu konunun başka türlüsünü biliyorum. Paranı geri alamazsın ama para vermeden çıkarsın abonelikten. İsterse 24 yıl taahhüt olsun fark etmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…