Türk Yapımı Erzurum Oyunu

Biri CS çakması olarak anılıyor, bu da Long Dark çakması olarak anılmaya başlamış bile çoktan.
Hee, o anlamda dediğini anlamadım. Ben yine alıp deneyeceğim. Keşke yapımcının "Sevgilim olur musun?" diye bir oyunu hiç olmamış olsaydı. Neyse belki kendini geliştirmiştir.

Pahalı olcağını sanmıyorum yapımcının diğer oyunları ucuz.

İyi fiyat.
İlk hafta 21.25 diyor yapımcı. Daha sonra fiyat arttıracak sanırım. Daha fazla artarsa alan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez.

Beklentim yok. Bir iki videosunu gördüm tırmanma animasyonu vs berbat. Güzel bir oyun yaparsa destek veririz. Türkler bir şey yapamaz diye ön yargılı çok kişi var forum da. Kapasitemiz var aslında.

Lütfen beni yanlış anlamayın. Benim bu konuyu açma sebebim "Aaaa ne kadar kötü oyun, Gömün bunu gömün! Çöp" demek için değildi. Ben sadece bu oyunun üzerinde gereğince uğraşılmamış bir oyun olduğunu(The Long Dark'ın kodlarından yararlanmış daha doğrusu yararlanmış pek doğru olmaz, çünkü arkadaş kuzey ışıklarını bile değiştirmeye zahmet etmemiş) söylemekti. O videonun altıda "Erzurum'da kuzey ışığı mı? Ne alaka?" gibi bir yorum vardı, arkadaşta yanıt olarak "Ayağınıza kuzey ışıklarını getirdik daha ne istiyorsunuz😃" gibi şaka yollu bir yanıt vermiş. Bu yani kuzey ışıklarını ayağına getirme değil bas baya kuzey ışıklarını kaldırmaya üşenmek. Ben de Türk'lerin oyun yapmalarını isterim, hatta keşke yapsalar ama özenerek yapsınlar. Başka oyunların kodlarını kullanarak 1-2 yılda yapacaklarına, başka oyunların kodlarını daha az kullanarak 5-10 yılda yapsınlar. Umarım beni şimdi daha iyi anlamışsınızdır. Sevgilerle

Lütfen beni yanlış anlamayın. Benim bu konuyu açma sebebim "Aaaa ne kadar kötü oyun, Gömün bunu gömün! Çöp" demek için değildi. Ben sadece bu oyunun üzerinde gereğince uğraşılmamış bir oyun olduğunu(The Long Dark'ın kodlarından yararlanmış daha doğrusu yararlanmış pek doğru olmaz, çünkü arkadaş kuzey ışıklarını bile değiştirmeye zahmet etmemiş) söylemekti. O videonun altıda "Erzurum'da kuzey ışığı mı? Ne alaka?" gibi bir yorum vardı, arkadaşta yanıt olarak "Ayağınıza kuzey ışıklarını getirdik daha ne istiyorsunuz😃" gibi şaka yollu bir yanıt vermiş. Bu yani kuzey ışıklarını ayağına getirme değil bas baya kuzey ışıklarını kaldırmaya üşenmek. Ben de Türk'lerin oyun yapmalarını isterim, hatta keşke yapsalar ama özenerek yapsınlar. Başka oyunların kodlarını kullanarak 1-2 yılda yapacaklarına, başka oyunların kodlarını daha az kullanarak 5-10 yılda yapsınlar. Umarım beni şimdi daha iyi anlamışsınızdır. Sevgilerle
Umarım yanılırız ve ortaya güzel bir yapım çıkar. Ama şuan dalga malzemesinden başka birşey değil maalesef.

Bizim milletimiz neden böyle anlamıyorum şu an kölesi olduğumuz ekran başından saatlerce ayrılmadığımız o oyunların dönün bir geçmişine bakın yapan bizlerden birisi arkadaşlar destek verin gelişmesine yardımcı olun belki dünya çapında bir yerlere gelebilirler bakıyorum çöp yazıp dalga geçenler var oyunda arkadaşına doğru düzgün info bile veremeyen insanlar bunlar çıktığı zaman ilk alanlardan birisi ben olucam.

Geri
Yukarı