Türk yapımı Zula'ya neden bu kadar ön yargılıyız?

Ön yargılı değiliz ki, hepimiz bir zamanlar bu oyunu oynadık ya da oynuyoruz. Kötülememizin sebebi ön yargımız değil oyunu biliyor olmamız. P2W veya haritalar çakma gibi çok klişe konuları bir kenara bırakalım. Oynanış konusunda da istediğimizi vermiyor. Optimizasyon sorunu var, serverların tickrate i 3 falan zaten (csgo 64 tick diye şikayet ediyoruz zulada adam bizi duvara geçince falan vuruyor). Eğer oyun adil ve özgün olsaydı bile bunlar sıkıntı şeyler. Bunlar yeterli gelmedi ise bir konu daha açayım, takım oyunu oyunda sıfır. Eğer ölürsen hayatta olan takım arkadaşına info bile veremiyorsun (zamanında zula oynayan birisi olarak çok kez destek ekibine iletmiştim bu konuyu). Kısacası ön yargılı değiliz. Genel olarak sevmememizin sebebi oyunu çok yakından tanıyor olmamız.
Ön yargılı değiliz ki, hepimiz bir zamanlar bu oyunu oynadık ya da oynuyoruz. Kötülememizin sebebi ön yargımız değil oyunu biliyor olmamız. P2W veya haritalar çakma gibi çok klişe konuları bir kenara bırakalım. Oynanış konusunda da istediğimizi vermiyor. Optimizasyon sorunu var, serverların tickrate i 3 falan zaten (CS:GO 64 tick diye şikayet ediyoruz Zula'da adam bizi duvara geçince falan vuruyor). Eğer oyun adil ve özgün olsaydı bile bunlar sıkıntı şeyler. Bunlar yeterli gelmedi ise bir konu daha açayım, takım oyunu oyunda sıfır. Eğer ölürsen hayatta olan takım arkadaşına info bile veremiyorsun (zamanında Zula oynayan birisi olarak çok kez destek ekibine iletmiştim bu konuyu). Kısacası ön yargılı değiliz. Genel olarak sevmememizin sebebi oyunu çok yakından tanıyor olmamız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oyun çıktığından beri oyunu oynayan kitle ortalama 9-15 yaş aralığında. Asıl mevzu oyunun yaş kitlesi değil oyuna olan ön yargı ve alaycı tavrın sebebi ne?
Dürüst olayım ben oyuna başından beri ön yargılı yaklaştım P2W olması ve oynanış açısından hiç beklentimi karşılayamamış olmasıydı. Hani Türk yapımı bir oyuna sahip çıkmak çok doğru olur ancak sizlerin/başkalarının oyuna ön yargılı olma sebebi nedir arkadaşlar? Bu ön yargıyı nasıl yıkacağız?
P2W olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı