Türk yapımı Zula'ya neden bu kadar ön yargılıyız?

Klasik Türk oyunu işte ne beklersin ki? Türkler genel olarak kendi halkından olan insanlara geçirmeyi çok seven bir millet. Milli duyguları sömürüp insanları oyuna çekip sonrada para vermelerini beklemek. Oyunda kullanılan motor Acknex, LOKUM Games'e ait bile değil, haritalar kopya, o yüzden Türk yapımı demeyi bırakın artık.

Oyundan atmasını mı söyleyeyim
Oyundayken donup kalmasını mı...
Para yatırmazsan hiç bir şekilde ilerleyemezsin
Para yatırıyorsun paranla rezil oluyorsun
Pubg varken niye zula oynayayımki
Doğru düzgün yapsınlar oyunu biz de gurula destekleyelim

Ben şahsen önyargılı değildim gayet düzgün bir şekilde indirdim oynadım, sonra sildim. Adaletsizlik var çünkü. Parayı veren düdüğü çalar hesabı.

Öncelikle 2.5 sene kadar Zula oynadığımı söyleyeyim.

Geçmiş senelerde 2 kez büyük oyuncu kaybı yaşamış bir oyundur.

Bir kullanıcı olarak sizle benzer düşünüyorum ama 2014'ten 2017-18'e kadar birçok bedava günlük silah ve ekipman veren bir oyunun bir süreden sonra tamamen pay to Wine dönmesi normaldir.

Yapacak bir şey yok ben de ucuz silah veya bedava silah isterim ama bu saatten sonra pek mümkün gözükmüyor.

Fiyatlarda göstermelik bir iyileşstime yapabilirler ancak ki o da indirme -bindirme şeklinde olur bence :)
Hocam peyami Safa'nın ruhu musunuz?

Ey ruuuuuuhhhhh geldiyen 3 kez ...

P2W ama 1 ay oynadıktan sonra her şeyin oluyor ben hiç para yatormadım ve silahlarım bayağı iyi ama para yatıran arkadaşımın silahları çok daha iyi orası ayrı konu.

Geri
Yukarı