Türkçe Rap'in en sevdiğiniz isimleri

Türkçe Rap'in En Sevdiğiniz İsimleri

• Oy verenlerin toplamı
    48
@Mithat Berhan ve @Megaton seni konuya davet ediyorum.

Ben aralarında olmasa da Saian ve Stabil diyorum. Aralarında ise AlamutHarameyn ve Massaka'yı gerçekten seviyorum. Yeni Şehinşah'a pek ısınamadım doğrusu...

Profil fotoğrafında olan arkadaşı tanımıyorum bile. Stabil mi, denge mi neymiş ismi. (!)

Son düzenleme:
Hangisini seçsem acaba?
mzw9z.gif

Ceza;
Benim en çok sevdiğim rapçi.
neden mi? Adamın rhyme bile diğerlerinden farklı çok güzel. Rapte yeni bir çağ açmıştır yabancı olsun, Türk popçular olsun arabeskçi olsun birlikte yaptığı şarkıları vardır. Barışı ve kardeşliği en iyi savunan rapçidir bence. Şarkılarını adı ile çok rahat çıkarırım. Sert ve hızlı yazar.
Sagopa Kajmer;
Mükemmel bir sanatçı onun şarkılarını ve psikolojisini çözmüş değilim ama benim için baş tacı olur onun şarkılarını beat ile tanırız adını söylesen çıkaramam fakat altyapı gelsin başlarım söylemeye. İlk dinlerim bu ne derim sonra tam beni anlatıyor modlarına girerim.
Dr. Fuchs;
Bu adamın sesini tablo yapmak lazım. Hele ki soğuk mevsim sırf nakaratın orasını kesip bütün gece dinlerim o kadar.
Contra;
Adam doğuştan autotune ile doğmuş sesi mükemmel ve eğlenceli rap yapar kendi kitlesine bile diss atar o kadar. Ve sert yazar değişik bir rapçi sağlam eleştirir. Dinlersin ama ilk başta anlayamazsın.
Şanışer;
Dinle geç aga o kadar güzel düşünme.
Beta;
Değişik bir kişi sağlam ve eğlenceli o da ama kont gibi değil farklı bir mizahı var.
Massaka;
Sert ve güzel rapçi abimiz yeni bir vakit çoğumuza sağlam bir fake attı.
Stabil;
Ben kimim i dinleyin sonrası gelir zaten.
Tüh beni etiketleyen olamamış.
Hangisini seçsem acaba?
Tabi ki sagopa.

Aynı cevabı tekrar veriyorum o zaman. Sagopa Kajmer, adamın kalemi sağlam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sapgo yu çok severim ama ceza başkadır.

Geri
Yukarı