Türkçe yama kullanmak doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu özgürlüğümü elimden almaya hakkın olmadığı gibi laf etmeye de hakkın yok bu yüzden uzatmaya lüzum yok.
Kardeş sen rahatsız mısın? Zaten yeni üyesin neden hasım belledin beni? Ne yaptık ne ettik? Çok mu ilgisiz büyüdün sen? Hayır derdin ne yani anlat bilelim.
İlaçlarını almamış işte takmayın. Kendi halinde takılsın.

Dil uzatmadığınız bir bu konu kalmıştı zaten. Açtığın konu saçma, savunmaların daha saçma. Oyun dilini bilmiyorsan oynama nasıl bir mantık? Firmalar Türk Lirasının değerinin düşmesiyle artık Türkiye pazarını önemsemiyorlar. Kullanıcı da gidip kendisi yapıyor altyazıyı. Ben sırf altyazısı yok diye AC oyunları oynayamayacak mıyım? Kusura bakmayın ama sanırım Technopat'ta gördüğüm en saçma konu buydu.

Bir oyuna o kadar para veriyorsam modlarla oyunda tanrıda olurum Türkçe yamada kurarım şahin yamasıda kurarım çünkü ürün benim istediğim gibi kullanmakta benim hakkım ama bu vatandaş böyle bir şey dedi diye modlu GTA 5'i sistemden şimdi sileceğim içi rahat olsun.
Hatta gidip beni Taketwo'ya şikayet edebilirsin mod kullanıyorum diye.

Bir oyuna o kadar para veriyorsam modlarla oyunda tanrıda olurum Türkçe yamada kurarım şahin yamasıda kurarım çünkü ürün benim istediğim gibi kullanmakta benim hakkım ama bu vatandaş böyle bir şey dedi diye modlu GTA 5'i sistemden şimdi sileceğim içi rahat olsun.
Hatta gidip beni Taketwo'ya şikayet edebilirsin mod kullanıyorum diye.

Ciddiyim beni şikayet edebilirsin Social Club adım chocoberry1.

@Silinen üye

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmmm... İlginç bir düşünce yapısı. Bir yandan hak versem de bence mantıksız bir konu ve düşünce.

Oyun şirketlerin paralı trollleri mi var acaba? Şirketin hakkını CEO'su bu kadar savunamaz. Bunun için para alıyorum dese şaşırmam.
Adamlar niye yamaya karşı çıksın? Çoğu oyun modlama iznini kendisi veriyor zaten :D Zaten arkadaş firmaları savunmuyor bence, daha çok kendi düşüncesine odaklanmış gibi duruyor.

Oyun şirketlerin paralı trollleri mi var acaba? Şirketin hakkını CEO'su bu kadar savunamaz. Bunun için para alıyorum dese şaşırmam.
Bu eleman bu kafayla en fazla Zula ofisinde çaycılık yapar daha ileri bir kariyer yapamaz.

Eğer dediğiniz gibi türkçeleştirme işlemini yapımcılar yapsaydı kimse alternatif yama lüzumunda bulunmazdı bildiğiniz gibi birçok oyunun türkçe dil desteği olmadığından ötürü birçok insan buna muhtaç oluyor sizin suçlamanız gereken neden firmalar değil de yamayı yapan insanlar oluyor ona anlam veremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı