"Türkcell 100Mbps Hız Şenliği" kampanyasından 100Mbps alınabilir mi?

356463

Hectopat
Makaleler
7
Evimde Superonline fiber var. Taahhüt'üm 1 ay sonra bitiyor.
Bu paketi alsam ne kadar hız alırım?

1605947466017.png

Sonuçlar bu. Altyapı 5 yıllık. 25Mbps paketim var 24.86 gibi bir değer alıyorum. Gerçek 100Mbps alabilir miyim? Yoksa 90-95'e düşer mi? Başka operatöre geçemem. Ayrıca 4K paketi alacağım ancak TV'm 2K. Çözünürlüğü dönüştürür mü?

Alt yapınızın desteklediği hızın 2-3 kademe altına sabitlerler. Kabaca 80 Mbps alırsınız diyebilirim. İsterlerse sınırı artırabilirler ama istikrarlı bir bağlantı olmaz. TV paketleri konusunda bir bilgim yok. Turkcell arayarak sormanızı öneririm.

Eki Görüntüle 745095

Sonuçlar bu. Altyapı 5 yıllık. 25Mbps paketim var 24.86 gibi bir değer alıyorum. Gerçek 100Mbps alabilir miyim? Yoksa 90-95'e düşer mi? Başka operatöre geçemem. Ayrıca 4K paketi alacağım ancak TV'm 2K. Çözünürlüğü dönüştürür mü?
SOL Fiber varsa o altyapıdan 1000Mbps bile alırsın sorun olmaz. Sorguladığın değer TT VDSL altyapısı.

Bu arada TV+ önemli değilse aynı fiyata bu da var. Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği Kampanyası

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 745095

Hocam 100 almanız imkansız ama aşağı yukarı 70-80 arası alırsınız.

Sol fiber varsa hiç durma geç. TT altyapısı ile hiçbir şekilde uğraşma.

Hocam 100 almanız imkansız ama aşağı yukarı 70-80 arası alırsınız.

Sol fiber varsa o altyapıdan 1000MBPS bile alırsın sorun olmaz. Sorguladığın değer TT VDSL altyapısı.

Bu arada TV+ önemli değilse aynı fiyata bu da var. Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği Kampanyası

Alt yapınızın desteklediği hızın 2-3 kademe altına sabitlerler. Kabaca 80 Mbps alırsınız diyebilirim. İsterlerse sınırı artırabilirler ama istikrarlı bir bağlantı olmaz. TV paketleri konusunda bir bilgim yok. Turkcell arayarak sormanızı öneririm.

Altyapım Superonline altyapısı. TT ya da TürkNet yapa değil.

Lükse bak be...
25Mbps destekliyor demek.

Bence 80-85 civarı alırsınız.

Hocam lüks derken :) ?

Geri
Yukarı