Türkiye Avrupa Birliği'ne alınacak mı?

Mümkün değil. Adalet desen yok, ekonomi desen yok, halk desen geri kafalı dangalak sürüsü onları geçtim ne idüğü belirsiz milyonlarca mülteci dolu.

Adaleti geçtim, ekonomiyi de geçtim. Halkın dangalak ve geri zekalı bir sürü olduğu konusunda o kadar haklısın ki. Ülke cahillikten geçilmiyor.

Doğrudan Avrupa Birliği üyesi olmasına gerek yok. Düzgün bir iktidarla birlikte iyi bir AB ilişkisi oluşsa yeterli. Türkiye'de yaşayan nitelikli kişilerin AB seyahatleri kolaylaşsın, çomar olanları zaten almazlar. Bu şekilde olması iki taraf için de yeterli olurdu bence.

Hiç kusuruma bakma ama kimseyi yargılamayın, daha doğrusu kimse yargılamasın. Çünkü insanların eleştirdiği kişilerden pek bir farkı yok.

Farkı olmadığını nereden biliyorsun?
O kişi boş beleş bir insansa ben de boş beleş mi oluyorum. Düşünce ve mantık tarzını beğendim bu şekilde ilerle.

Farkı olmadığını nereden biliyorsun?
O kişi boş beleş bir insansa ben de boş beleş mi oluyorum.

Hayır o yüzden değil, ona kavga çıkarmaya çalışıyorsun dediniz ya. Sizde bana okullar tatil olursa Minecraft'ta bina yapacağım dedim diye bana demediğiniz hakareti bırakmayıp ondan sonra kendinizi haklı çıkarmaya çalışmışdınız.

Hayır o yüzden değil, kavga çıkarmaya çalışıyorsun dediniz ya. Sizde bana okullar tatil olursa Minecraft'ta bina yapacağım dedim diye bana demediğiniz hakareti bırakmayıp ondan sonra kendinizi haklı çıkarmaya çalışmışdınız.

Bu konuyla o konunun ne alakası var?
Konu dışına çıkmayalım lütfen. Ayrıca hakaret nasıl bir hakaret konuyu atın bakayım.

Geri
Yukarı