Türkiye Ekonomisi

Eki Görüntüle 677353Eki Görüntüle 677352
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki yorumlara bak. Tam bir trajikomedi bu ülke ya. Ekonomi harikaymışta falan ulan şu an olan ekonomik durum CHP'de olsa demediklerini bırakmayacak adamlar "EkOnomizi HarikA yAVw" diye yorumlar atmış. Zamanında ekonomiyi iyi yönetiyorlar diye oy atıyoruz diyorlardı ama sırf ideolojik sebeplerden attıkları artık bariz belli.

Bakın buraya yazıyorum. Bugün CHP başa gelse ve ekonomide iyileştirmeler yapsa bile bu herifler orada bile bir şey bulup bok atmaya devam ederler ama AKP ile yavaş yavaş batsak bile "ÇokKE HariKa YaVw" diye takılmaya devam eder bu insanlar. Gerçi bu hükümet neler yaptı da seçmenleri görmezden geldi bunlar bir şey değil.

Neyse müstehak ne diyeyim. Bari şu forumda açmayın şöyle konuları da sinir olmayalım :)

New record has been broked: 7.66
Congrulations, the Turkish Economy is every second gets worse.

İşinize yarar mı bilmem ama konuyla ilgili olarak buraya bakabilirsiniz.

Ben o büyümeleri elime para geçince hissedemiyorum, bir direksiyon seti 3.600 TL yurtdışında 250 dolar falan
Diyeceksinki maaşı dolarlamı alıyoruz ama
Almanya'da asgari uçret 1550 Euro bizim asgari ücret 2324 TL sence ekonomi harbiden güzelmi?
Size çok güzel bir haberim var.
Dolar 7.70 gördü Vatan'a millete hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Bence ekonomi gerçekten 2000 yılından itibaren gelişme kaydetti bugün araba ürettik savaş gemisi ürettik geçmişte yapamadığımız şeyleri yaptık. Ama bir gerçek var ki yaşam kalitemiz düştü dolar el yakıyor zaten vergi hakkında hiç konuşmuyorum bana kalırsa bu işler böyle yürümez böyle bakan olmaz bu malum partiyi seçimde yıkarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı