Türkiye gençliğinin aşağılık kompleksi içinde olmasının en büyük sebebi nedir?

Yurt dışına çıkmak isteyenlere acıyorum gerçekten, niteliksiz adama ne Türkiye'de iş var ne yurt dışında :D. Kendinizi geliştirin.
Arkadaş yurt dışına çıkanlara acıyormuş. Dünya'nın en pahalı arabasına biniyorsun en fazla mazotunu alıyorsun, en fazla vergisini veriyorsun. İçtiğin suyun yarısı vergi sen ne diyon bee..

Özeniyorum doğru ama elimde değil ki. Daha iyi bir ekonomiye, daha iyi bir adalet sistemine ve daha iyi şartlara sahipler. Özenmemek elde değil.

Sen ozenip kendini üzdükçe, kendini kotu duruma düşürdükçe onlar eline geçecek mi? Aynı şartlara sende gelebilirsin. Kaldı ki hepsi iyi şartlarda değil. Ülkemizin sadece zenginlerini Avrupa'ya gösterseniz onlarda herkesi zengin ve iyi şartlarda sanar.

Arkadaş yurt dışına çıkanlara acıyormuş. Dünya'nın en pahalı arabasına biniyorsun en fazla mazotunu alıyorsun, en fazla vergisini veriyorsun. İçtiğin suyun yarısı vergi sen ne diyon bee..
Yurt dışına niteliksiz çıkanlara acıyorum, evet.
Nitelikli adama da iş yok burada ama.
Burada yok mu? Abartmayın, bir şeyi kötüleyecekseniz gerçekten kötü olan şeyleri kötüleyin, komik duruma düşüyorsunuz.

Geri
Yukarı