Türkiye iflas eder mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye gerçek anlamda iflas etmez . Merkez Bankasından uçan Dolarlar ve geleceğe ipotek vuran geçme garantili otoyollar, köprüler ve rüşvet yolsuzluk düzenine rağmen Türkiye'nin nüfusu ve topladığı ağır vergileri, tam iflas etmesine engel olur. Derin ideolojik sorunlar, adaletsizlik ve terör, çelme taksa da ekmeksiz susuz kalmayız. Yetenekli değil, iyi niyetli yöneticilere ihtiyacımız var.

ABD yaptığına eminim. İmamoğlu ister darbeyi araştır ister araştırmasın. Siz istesenizde başa gelemezsiniz. Bu ülkeyi biz yönetiyoruz. İmamoğlu 40 000 tablet dağıttı ülkemiz yıllarca kitap dağıtıyor. Tablet dağıtmasada olur. Sen bizim gidip kilo ile defter aldığımızı unutmuşsun. Çöp te çöp diye tuttuturum. Benim İstanbul'umda başka belediye temiz temiz her yeri bırakırken bunlar niye temizlemiyor. O kontrolü diğerleri nasıl yönettiyse o da aynı şekilde yönetecek. 80 yıldır ülkeme faydalı olmamış chpnin neyini izleyim. Adam gibi biz bu ülkeye şu faydamız dokundu deyin alkışlayım kardeşim. Ben diyom çöp var daha yol yapılmadı. Adam hala itiraz ediyor.
Senin zihniyetindeki birisi hala böylesine değerli bir forumda mı barınıyor? Forumu kirletiyorsun.

Ekran Görüntüsü (412).png

ABD yaptığına eminim. İmamoğlu ister darbeyi araştır ister araştırmasın. Siz istesenizde başa gelemezsiniz. Bu ülkeyi biz yönetiyoruz. İmamoğlu 40 000 tablet dağıttı ülkemiz yıllarca kitap dağıtıyor. Tablet dağıtmasada olur. Sen bizim gidip kilo ile defter aldığımızı unutmuşsun. Çöp te çöp diye tuttuturum. Benim İstanbul'umda başka belediye temiz temiz her yeri bırakırken bunlar niye temizlemiyor. O kontrolü diğerleri nasıl yönettiyse o da aynı şekilde yönetecek. 80 yıldır ülkeme faydalı olmamış chpnin neyini izleyim. Adam gibi biz bu ülkeye şu faydamız dokundu deyin alkışlayım kardeşim. Ben diyom çöp var daha yol yapılmadı. Adam hala itiraz ediyor.

Siz yönettiğiniz için adamlara bir şey yaptırmıyorsunuz. Ev sahibi kiracıya çivi çaktırır mı? :) Bu arada halkın isteği doğrultusunda ülkeyi yönetiyorsunuz ağa paşa gibi burada yayıla yayıla biz yönetiyoruz yazmayın.

Türkiye Cumhuriyeti'nin genel olarak bütçede sürekli ekside olduğunu söyleyebiliriz.

aa0101182jpg_ZiKKU.jpg

Gördüğünüz görselde, Türkiye Cumhuriyeti'nin dış borcunun katlanarak arttığını görüyorsunuz.
Dışarıdaki açığı kapatmak için, sermayelerimizi satıyoruz. Şirketlerimiz, fabrikalarımız, hisselerimiz ve en önemlisi, ordumuz için en önemli olan tank palet fabrikasını sattık.

Türkiye'nin şu anda ayakta durmasının sebebi elimizde bulunan topraklar ve değerli şirketlerimiz.
Hepsinin satılması ve bitmesi halinde ekonomimiz aşırı derecede gerileyecek ve yok olma seviyesine gelecek. Bu günleri arayacak hale geleceğiz.

Maalesef haklımız 'Tüp kuyruğu vardı tüp.' söylenip bulunan siyasal sistemin değişmesine olanak vermezse, Türkiye Cumhuriyeti'nin Osmanlı İmparatorluğu zamanında kurulan "Düyûn-ı Umûmiye" gibi bir ekonomik kısıtlaması olacak.

ABD yaptığına eminim. İmamoğlu ister darbeyi araştır ister araştırmasın. Siz istesenizde başa gelemezsiniz. Bu ülkeyi biz yönetiyoruz.
Kanıtın var mı? Darbe araştırılsın önergesi reddedilmiş adam ABD yaptı diyor şaka gibi.
İmamoğlu 40 000 tablet dağıttı ülkemiz yıllarca kitap dağıtıyor. Tablet dağıtmasada olur.
Kayanın altında falan mı yaşıyorsun abicim? Uzaktan eğitim tabletlerle laptopla yapılırken halk aç, çocuğuna laptop, bilgisayar almak için kredi çekiyorlar. 40000 tablet dağıtılması gayet güzel bir şey.
Sen bizim gidip kilo ile defter aldığımızı unutmuşsun. Çöp te çöp diye tuttuturum. Benim İstanbul'umda başka belediye temiz temiz her yeri bırakırken bunlar niye temizlemiyor. O kontrolü diğerleri nasıl yönettiyse o da aynı şekilde yönetecek. 80 yıldır ülkeme faydalı olmamış chpnin neyini izleyim. Adam gibi biz bu ülkeye şu faydamız dokundu deyin alkışlayım kardeşim. Ben diyom çöp var daha yol yapılmadı. Adam hala itiraz ediyor.
AKP çok temiz çöp olmadan mı yönetiyordu? Vizyonunu bu kadar düşürme, sana adamın yaptığı icraatların videosunu attım, hazır cevaplarını yapıştırıyorsun bana. Düşün öyle yaz. AKP yol yaptı da ne oldu? O yollardan geçerken dünyanın parasını ödüyorsun, yollarla övme bana partini.
@381258 Gel sende tartış, çekinme Emre efendi. Sizin zihniyetiniz bu ülkeyi kutuplaştırdı. Beğendiğin yorumlardan belli oluyor az çok zihin yapın, hiç tarafsız, entelektüel gözükmeye çalışma.

Hayır, ben tartışmayacağım. "Sizin zihniyetiniz bu ülkeyi kutuplaştırdı" Kutuplaştırdı diye suçlayıp hemen öncesinde "Sizin zihniyetiniz" demek :). Böyle çelişki, böyle çelişki kimsede yok :D.
Çünkü sizin zihniyetiniz AKP gelmeden önce mevcut bile değildi. Ben kutuplaşmadım demiyorum zaten, sizin zihniyetiniz bu halkı böldü, kutuplaştırdı. Okuduğunu anlayana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı