Türkiye İstanbul sözleşmesinden çekildi

Kimin kimin ile ilişki yaşadığı seni niye ilgilendiriyor peki?

Camilerin duvarlarına LGBT bayrağı yapıştıramazlar.
İnsanları yüksek derecede rahatsız edici şekilde protesto yapamazlar.
Sokaklarda insanları linçleyemezler.
En önemlisi de ATAM'ın tablosu önünde kıvırtamazlar. Oldu mu?

Kabe ne alaka? Siz tüm LGBT bireylerini bahsettiğiniz insanlar gibi militan sanıyorsunuz sanırım?

Komplo teorisine bak. Proje diyor bir de. Komik. Ailevi değerler diyor şaka gibi. Ailevi değerleri ensest bozmuyor, 8 yaşındaki çocuğa 3 kişi tecavüz edilmesi bozmuyor ama erkeğin erkek ile ilişki yaşaması mı bozuyor? Anladım.
Sadece eşcinsel olduğu için sosyal medyada kendini ayrıcalıklı gösterenler bile var yaş kitlesi bu kadar.

Kabe ne alaka? Siz tüm LGBT bireylerini bahsettiğiniz insanlar gibi militan sanıyorsunuz sanırım?

Komplo teorisine bak. Proje diyor bir de. Komik. Ailevi değerler diyor şaka gibi. Ailevi değerleri ensest bozmuyor, 8 yaşındaki çocuğa 3 kişi tecavüz edilmesi bozmuyor ama erkeğin erkek ile ilişki yaşaması mı bozuyor? Anladım.

Ben ensest ile alakalı bir şey demedim hayal kurmaya da başlamışsınız.
Evet bir proje dostum. Ben ve milyonlarca insan böyle düşünüyor.
Hem de devletin özel bir biriminde çalışan bir aile üyen var ise daha net bilgi alıyorsun.

Her LGBT bireyini militan sanıyorsun. Bahsettiklerin genelde "ilgi" çekmek isteyen kesim. Protesto herkesin hakkı abartılmadığı sürece.
Sadece eşcinsel olduğu için sosyal medyada kendini ayrıcalıklı gösterenler bile var yaş kitlesi bu kadar.
O onların ayıbı, niye hepsini bir tutuyorsun? Yaptığın şey Avrupalıların IŞİD'e bakarak tüm Müslümanları kafa kesiyor sanmasıyla aynı.
Ben ensest ile alakalı bir şey demedim hayal kurmaya da başlamışsınız.
Evet bir proje dostum. Ben ve milyonlarca insan böyle düşünüyor.
Hem de devletin özel bir biriminde çalışan bir aile üyen var ise daha net bilgi alıyorsun.
Ailenin yapısını bozuyor diyorsun ya, ona dedim ensest mevzusunu. Emin ol etrafımda devletin her kademesinde çalışan insan var. Hiçbiri senin gibi komplo teorisi uydurmuyor böyle. Kimmiş o milyonlarca insan acaba?

Her LGBT bireyini militan sanıyorsun. Bahsettiklerin genelde "ilgi" çekmek isteyen kesim. Protesto herkesin hakkı abartılmadığı sürece.

O onların ayıbı, niye hepsini bir tutuyorsun? Yaptığın şey avrupalıların ışid'e bakarak tüm müslümanları kafa kesiyor sanmasıyla aynı.

1. Olarak ışid müslüman gibi gözükerek müslümanlık değerlerine zarar veriyor. Amacı da bu zaten.
2. Olarak evet protesto herkesin hakkı ama insanları rahatsız edici boyuta ulaşıyor.
Buralarda çok konuşmak istemiyorum ve bazı şeyleri üstü kapalı anlatıyorum ne olur ne olmaz.

1. Olarak ışid müslüman gibi gözükerek müslümanlık değerlerine zarar veriyor. Amacı da bu zaten.
2. Olarak evet protesto herkesin hakkı ama insanları rahatsız edici boyuta ulaşıyor.
Buralarda çok konuşmak istemiyorum ve bazı şeyleri üstü kapalı anlatıyorum ne olur ne olmaz.
14 yaşında olduğun yazıyor profilinde, eşcinsellik hakkında bir araştırman var mı bu kadar kesin konuşuyorsun? Yoksa kulaktan dolma bu tarz bilgilerden mi ibaret? Her protestoyu aynı tutmak anlamsız.

LGBT'ye saygım yok.
Gelin de linçleyin.
Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan yazmak da ayrı bir saçmalık bu arada.
Neymiş bilmediğimiz aktarın o zaman.
Abo.
LGBT tamamen safsatadan ibaret. Toplumların ailevi değerlerine saldıran ve büyük ölçüde zarar veren bir proje.
Keşke siz de at gözlüğünüzü çıkarıp gerçeklerle yüzleşseniz.
tumblr_4f17fe59d2ed59c83693193340083c48_8d2e4c06_500.jpg

Atatürk gibi ilerici bir insanı profil resmi yapıp böyle gerici konuşmak...

Yeni konular

Geri
Yukarı