Türkiye-İtalya maçını kim kazanır?

Maçı sonuna kadar izlemedim kanka ama defansımızın ne kadar kötü olduğunu TV karşısında görmüşsündür umarım.
Defansın rezaleti olduğu konusunda senden farklı düşünmüyorum zaten.
Adam hava topu atacağım diye tüm topları dışarı ya da kaleciye attı.
Hava topları sayesinde birkaç tane atağa çıkabildik zaten. Gereksiz yere de topu dışarı atmadı. Maçın başındaki korneri nasıl savunduğunu görmedin herhalde.

Uğurcan'ın bir suçu yok. Maçı izlediysen gayet iyi oynadığını anlarsın. Ya maçı adam akıllı oturup izlemeden gelip yorum yapıyorsun ya da futboldan gram anlamıyorsun. 1.gol zaten kk idi, 2.Gold'e adam tam köşeye attı kurtarılması zor bir şut, 3.Gold'e de topu kurtardı fakat tekrar rakip takıma top gelince haliyle golü yedi. Boş konuşuyorsun kısacası.

Nasıl suçu yok? Adam karşı takıma pas atıp asist yaptı.

Hava topları sayesinde birkaç tane atağa çıkabildik zaten. Gereksiz yere de topu dışarı atmadı. Maçın başındaki korneri nasıl savunduğunu görmedin herhalde.

D-dostum sen çok gerilmişsin biraz anason çayı iç rahatlarsın.

Nasıl suçu yok? Adam karşı takıma pas atıp asist yaptı.
Uğurcan'ın birkaç tane hatası varsa takımdaki kişilerin genel olarak 6-7 tane hatası var. Takıma göre iyiydi.
D-dostum sen çok gerilmişsin biraz anason çayı iç rahatlarsın.
Yok ben "keyif çayı" içiyorum dostum iyi geliyor. Sana da tavsiye ederim. Geleceğin hakkında endişe duymanı engelliyor.

Takım da herkes kötüydü. Hiç bir taktik yoktu. Bunca zaman ne çalışmışlar anlamadım. İnsan biraz mücadele eder. Koskoca Fransa'yı deviren de bu çocuklar değil miydi? Yazık günah, üstünde ki formanın ağırlığını bilmeliler. Önümüze bakalım, İnşALLAH önümüzde ki maçlarımızı kazanıcağız.

Uğurcan'ın birkaç tane hatası varsa takımdaki kişilerin genel olarak 6-7 tane hatası var. Takıma göre iyiydi.

Yok ben "keyif çayı" içiyorum dostum iyi geliyor. Sana da tavsiye ederim. Geleceğin hakkında endişe duymanı engelliyor.

Kanka bitter çikolata ye yanında bitter çikolata beyine oksijen taşırmış afiyet olsun.
Ben yanında bisküvi yiyorum.

Geri
Yukarı