Türkiye-İtalya maçını kim kazanır?

images (5).jpeg

Adamlar bastırdıkça bastırdı. İlk yarıyı ucuz atlattık da gene 2.yarıda da telafi edemediğimiz için ezdiler geçtiler. Çok da ümitli değildim zaten. 2.tura dahi çok zor kalırız. Bu futbolla sittin sene bir şey yapamayız.

İki takımda 0-0ken bu maçı İtalya 2-1 alır diye düşünüyordum çünkü kötü oynuyorduk umarım yanılırım demiştim şimdi baktım 3-0 İtalya yenmiş ulan keşke daha iyi oynasaydıkta alsaydık şu maçı be kardeşim kaleye uğurcan yerine başka birini koysalardı keşke.

İki takımda 0-0ken bu maçı İtalya 2-1 alır diye düşünüyordum çünkü kötü oynuyorduk umarım yanılırım demiştim şimdi baktım 3-0 İtalya yenmiş ulan keşke daha iyi oynasaydıkta alsaydık şu maçı be kardeşim kaleye uğurcanı niye koydular anlamıyorum aklım almıyor.
Uğurcan'ın bir suçu yok. Maçı izlediysen gayet iyi oynadığını anlarsın. Ya maçı adam akıllı oturup izlemeden gelip yorum yapıyorsun ya da futboldan gram anlamıyorsun. 1.gol zaten KK idi, 2.golde adam tam köşeye attı kurtarılması zor bir şut, 3.golde de topu kurtardı fakat tekrardan rakip takıma top gelince haliyle golü yedi. Boş konuşuyorsun kısacası.

Uğurcan'ın bir suçu yok. Maçı izlediysen gayet iyi oynadığını anlarsın. Ya maçı adam akıllı oturup izlemeden gelip yorum yapıyorsun ya da futboldan gram anlamıyorsun.

Maçı sonuna kadar izlemedim kanka ama defansımızın ne kadar kötü olduğunu TV karşısında görmüşsündür umarım.

Geri
Yukarı