Türkiye korsan yazılımda 14. ülke

Burada yanlış bir şey yok, parası değer kaybeden bir ülke ilk 10 altında. Bu bir düzelmedir. Ülkenin gençleri korsana hayır diyor. Umarım bir gün yandaşlara ve akbabalara da hayır derler.
Hangi yandaş ve hangi akbabalar? Detaylı söyler misin?

Doğrudur hocam ben essek gibi kilometrelerce yol gidip buz gibi havada rdr2 yi almıştım da crack oynayan çok var mıdır bilmem
Ben de Left 4 Dead 2 almak için D&R'a gitmiştim. Ah saf ben. Satmadıklarını bilmiyordum.

700 TL lik oyunu da crack indirirken düşünmek lazım ya adamlar sistemi sayarken bende 3060 i5 11-12. Nesil gibi bir işlemci var diyor açık açık diyor korsan indirdim GTA trilogy diye yuh yane
Bir de crack oynayanlara karşı özellik ekliyorlar. Korsan oyuncuları sürpriz Game Over'la cezalandırıyorlar. Bunu bile bile korsan kullananlara acıyorum ben.

Bir de crack oynayanlara karşı özellik ekliyorlar. Korsan oyuncuları sürpriz Game Over'la cezalandırıyorlar. Bunu bile bile korsan kullananlara acıyorum ben.
Ben GTA sa vc falan oynamıştım crack o zamanlar elime geçen parayı kumbaraya atiyodum zaten alcaktim orijinalini gece basladim araştırmaya ama yok abi trilogy e de afedersin rockstar ama 575 hâlim yok 😐

Nerede ne kadar korsan kullanıldığı nasıl belirleniyor? Donanım adresi falan belirleyebiliyorlarsa neden daha kalıcı önlemler denemiyorlar?
Hocam afedersiniz p..rafik siteler bile girişler yasak +18 siteler vs lakin 10 yaşındaki bir çocuk elini kolunu sallayarak açıp izleyebiliyorsa o dediğiniz şey malesef pek te mumkun değil gibi 😐

Gösterdiğiniz kaynaklardan birisi sarı site, diğeri de alakasız siteler. Haberin doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum, muhtemelen korsan kullanımında Rusya'yla yarışıyoruzdur. Öyle düşünüyorum, parası olduğu ve verme imkanı olduğu hâlde bir oyuna 10-15 TL vermekten aciz zihniyetler var şu ülkede.
Sarı site ne ?

Gösterdiğiniz kaynaklardan birisi sarı site,
SDN olsun ne zararı var haberi technopat haberi yapsın technopat'ın haberine yorum yapalım.
Gösterdiğiniz kaynaklardan birisi sarı site, diğeri de alakasız siteler. Haberin doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum, muhtemelen korsan kullanımında Rusya'yla yarışıyoruzdur. Öyle düşünüyorum, parası olduğu ve verme imkanı olduğu hâlde bir oyuna 10-15 TL vermekten aciz zihniyetler var şu ülkede.
Biliyorsunuz Hocam araştırmalar nüfusa göre değişiyor 1.5 milyarlık çin ile türkiye bir değil ama diğer ülkelerin internet kullanıcılarının Korsan yüzdesine bakarsak türkiye geçer bu yüzden türkiye geride aslında buna sevinmemiz lazımken neden 3. Değiliz diyoruz.

Ülke ekonomisinden dolayı böyle şeyler yaşamamız normal de ileriki zamanlarda Sosyalde daha fazla virüs konuları görme olasılığımız daha fazla gibi duruyor. (Nerede ne yapacağını bilmeyenler adına söylüyorum)
Yeni Rehber! Bittorrent nasıl kurulur ve Nasıl Oyun indirilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı