Türkiye korsan yazılımda 14. ülke

Veri ne kadar doğrudur orası muamma fakat bu Steam zammından sonra bu sıralamada birinciliğe yakın olacağız gibime geliyor.

10TL'lik oyun bile korsan oynanıyor ülkede. RDR2'yle falan alakası yok. Kendinizi avutmayın.
10tl lik oyunu korsan oynayan oyunun vereceği artılardan kendini mahrum bırakıyordur aynı zamanda. yani size göre hiç bir sıkıntı oluşturmayacak bir para ödenmiyorsa o kişide bir sıkıntı vardır bana göre. ya yeterince oyunu önemsemiyordur para verme gereği duymuyordur. başkaca nedenler olabilir fakat tartışılacak yerin burası olduğunu düşünmüyorum. zihinsel bir insan birşeyden keyif alacaksa ve karşılığını ödemek onun için çok kolaysa bunu genelde yapar. kendine bile bile eziyet etmez yani.

10tl lik oyunu korsan oynayan oyunun vereceği artılardan kendini mahrum bırakıyordur aynı zamanda. yani size göre hiç bir sıkıntı oluşturmayacak bir para ödenmiyorsa o kişide bir sıkıntı vardır bana göre. ya yeterince oyunu önemsemiyordur para verme gereği duymuyordur. başkaca nedenler olabilir fakat tartışılacak yerin burası olduğunu düşünmüyorum. zihinsel bir insan birşeyden keyif alacaksa ve karşılığını ödemek onun için çok kolaysa bunu genelde yapar. kendine bile bile eziyet etmez yani.
Evet bence de tartışması yapılmaması gerekiyor isteyen para verir isteyen vermez yani.

Benim bir arkadaş vardı. Hep parayla oyun indiriyordu. Dedik bak korsan var falan.
Çok şükür tövbe ettirdik, oda korsana başladı şükür 😅

Benim bir arkadaş vardı. Hep parayla oyun indiriyordu. Dedik bak korsan var falan.
Çok şükür tövbe ettirdik, oda korsana başladı şükür 😅
Bu bana çok ilginç geliyor.. yani birilerinin burda "korsan oyun oynanıyor diye ağlaması" bunun suçlusu-sorumlusu nasıl sıradan bir oyuncu nasıl oluyor ki? :) neymiş oyunları kırıyorlarmış , internete yüklüyorlarmış bizde indiriyormuşuz! e napıcaktık peki? korsan oyunlar internete yüklenecek biz indirmiyceğiz yani bu mu olay? burda sıralama yapılması gerekirse öncelikle suçlu olan oyunları kıranlar çok bariz ve net. sonra internete yükleyenler ve buna izin verenler. burda "korsan oynanıyor" diye ağlayan arkadaşlar bunu nasıl düşünemiyorlar dumur oluyorum gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı