Türkiye neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam acaba ne kadar satabilmiş de BIM varken kendisine gidileceğini sanıyor ama Türk halkının ortalaması. Durum ne olursa olsun bildiğini okumak.

64 GB Flash belleği 100₺'ye alan ben: 😫

Benim 3 yıllık bir flashım vardı. Neyse bozuldu. 2 gün önce bende bu gün flash alayım dedim. Kumbaramdan aldım 15TL, 8 GB'lık alacaktım BİM'e gittim 32 GB 40TL idi 8'lik kalmamıştı. Bende bizim evin altında mirzade diye bir yer var oraya gittim 8 GB'lık vardı ve adam bana 40TL dedi inana biliyor musunuz adama dedim BİM'de 32'lik 40 TL dedi. Adam da bana paran yoksa kapı orada dedi. Anneme anlattım annem de Türkiye'ye hoş geldin dedi. (Yaşım 14)
Gerçekten neden böyle?
"Paran yoksa kapı orada" bunu söylemesi yanlış. Resmen saygısızlık yapmış. Bu tip insanlar karşımıza çıkacak ve çıkmaya da devam edecek. Canınızı sıkmayın. Kendi üslubuna dikkat etmeyen insanlardan ne beklersiniz ki? Sağlıklı günler dilerim.

Sen sor diye.
Benim 3 yıllık bir flashım vardı. Neyse bozuldu. 2 gün önce bende bu gün flash alayım dedim. Kumbaramdan aldım 15TL, 8 GB'lık alacaktım BİM'e gittim 32 GB 40TL idi 8'lik kalmamıştı. Bende bizim evin altında mirzade diye bir yer var oraya gittim 8 GB'lık vardı ve adam bana 40TL dedi inana biliyor musunuz adama dedim BİM'de 32'lik 40 TL dedi. Adam da bana paran yoksa kapı orada dedi. Anneme anlattım annem de Türkiye'ye hoş geldin dedi. (Yaşım 14)
Gerçekten neden böyle?
BİM'de 32'lik 40 liraysa oradan alsaydın kardeşim.

Cebimde 15TL vardı okumadım mı?
İnternetten sipaş verdiğinde en az 25 eder, kargo ile bence paranıbiriktirip bimdekini almaya bak.
İnternetten sipaş verdiğinde en az 25 eder, kargo ile bence paranıbiriktirip bimdekini almaya bak.
Cebimde 15TL vardı okumadım mı?
Sanki adam haklıymış(çok kaba olması halen çekilmez) , şok oldum bu nssıl fiyatlar
UZUN zamandır flashlara bakmadım.
Screenshot_20210408_203745_com.huawei.browser.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı