Türkiye vs Uzaktan Eğitim

SandyBridge

Kilopat
Yer
NVIDIA® Jetson™ AGX Xavier Developer
Size uzaktan eğitim konusunda ülkemiz ne kadar başarılı? Bugüne kadar olan deneyiminizi paylaşır mısınız?

Ülkece internet altyapımız, sunucularımız, veri transfer hızlarımız uzaktan eğitime ne kadar izin veriyor?

Veri merkezlerimiz neden bir bir patlıyor? ISS sunucularındaki yoğunluklar ne durumda?

3G, LTE ağlarımız pandemiyi kaldırabiliyor mu?

Sevgiler.

Uzaktan eğitim alıyorum. Altyapı kesinlikle yetersiz başta üniversitelerin ki dahil. En başta alt yapının tamamen iyileştirilmesi lazım. Eğitim kesinlikle verimli değil. İnternet servis sağlayıcılarını aradığımızda yoğunluk sebebi ile bunlar normal diyorlar. Rezalet bir durumdayız.

Size uzaktan eğitim konusunda ülkemiz ne kadar başarılı? Bugüne kadar olan deneyiminizi paylaşır mısınız?

Ülkece internet altyapımız, sunucularımız, veri transfer hızlarımız uzaktan eğitime ne kadar izin veriyor?

Veri merkezlerimiz neden bir bir patlıyor? ISS sunucularındaki yoğunluklar ne durumda?

3G, LTE ağlarımız pandemiyi kaldırabiliyor mu?

Sevgiler.

Öncellikle uzaktan eğitimde çoğu kişi bir şey anlamadı ama anlayanlar da var. Uzaktan eğitim sürecinde kimsenin özeli kalmadı bunları haberlerden de bakabilirsiniz. Ben 8.sınıfa gidiyorum ve bizi de yarın EBA'ya geçirecekler ve büyük ihtimal çökecek. İnternet alt yapımızdan söz etmeye gerek yok çok kötü. 3G, LTE ağlarımız pandemi de bazı operatörler kaldırabiliyor ama pahalı sonuç çok kötü.

Geri
Yukarı