Türkiye'de 2020 Yılında En Çok Satan Otomobil Markaları

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 5B
Özellikle Peugeot beni şaşırttı çünkü stok sorununun yanında galericilerin yüklü miktarda araba satıp 2. elde daha pahalıya satması olayı da var. Özellikle 2008 hemen karaborsaya düştü.
Galericilerin aldıkları direkt olarak satış kabul ediliyor, galerideki 2. el arabaya sıfırından fazla fiyatlar verenler bu listelerde değil. :D

Fiat arabaların 78% doblodur dayıların kadim arabası her yerde görebilirsiniz hem her model yılından 2020 den 2004 yılına kadar.

1 senede toplasan yolda 3-4 kere görmüşümdür. Gizemli 508'i daha fazla gördüm :D

Arteon çok alınacak bir otomobil değil, en azından bu fiyatlandırma ile bana boş geliyor. 2. el temiz Audi/Mercedes bakarım Arteon'a o kadar verene kadar.
Araç gerçekten çok hoş. Ben çok beğeniyorum ama, 550 bin param olup da 2017 Arteon almam. C coupe dururken.
İncelediğim vardı ya, 845'den ilanda. :D

Bu kadar arabayı kim alıyor hayret ediyorum. Ben daha yeni Focus'u bile toplasan en fazla 3-4 kez görmüşümdür.

Herhalde Isparta'da satılmıyorlar 😄

Fiat arabaların 78% Doblo'dur.
Hemen seni istatistik olarak yanlışlayayım. Fiat binek araç satış sayısı 92,364, ticari araç satış sayısı 44,961. Buna göre satılan "bütün" ticari araçların Doblo olduğunu kabul etsen bile oran toplam satışların en fazla %32.7'si oluyor. Gerçekçi bakarsak bunun yarısı civarındadır Doblo satışları. :D

@Blackfox07 Artık otomobil bir yatırım aracı oldu iyice, millet kredi çekip borca girerek alıyor. Bireysel satışların çok büyük bir oranı krediyle yapılıyor.

Hemen seni istatistik olarak yanlışlayayım. Fiat binek araç satış sayısı 92,364, ticari araç satış sayısı 44,961. Buna göre satılan "bütün" ticari araçların Doblo olduğunu kabul etsen bile oran toplam satışların en fazla %32.7'si oluyor. Gerçekçi bakarsak bunun yarısı civarındadır Doblo satışları.

@Blackfox07 Artık otomobil bir yatırım aracı oldu iyice, millet kredi çekip borca girerek alıyor. Bireysel satışların çok büyük bir oranı krediyle yapılıyor.
Dayılar üzgün reyis desene sahile bayadır mangallı doblo yok bunu düşünemedim sanırım.

@351633 Her konuya gelip boş yapma, sıktın artık. Yaşın 13, anladık.

Bu kadar arabayı kim alıyor hayret ediyorum.
Krediyle. Artık kredisiz bir şey almak çok zor. Pandemi döneminde yine de milletin bu kadar krediye yüklenmesi beni şaşırttı. Benim ardım yemedi şahsen krediyle yatırım yapmak.

@351633 Her konuya gelip boş yapma, sıktın artık. Yaşın 13, anladık.

Krediyle. Artık kredisiz bir şey almak çok zor. Pandemi döneminde yine de milletin bu kadar krediye yüklenmesi beni şaşırttı. Benim ardım yemedi şahsen krediyle yatırım yapmak.
Bunu demen üzdü, orası ayrı ama çevrem fiat araba olarak doblo veya egea dolu.

Araba alan uzun kredi çekip en uzun vade taksit ile borç yapılandırıyor mantıken 5 yıl borç oluyor orası ayrı alan öyle alıyor @Blackfox07

Yeni konular

Geri
Yukarı