Rehber Türkiye'de Apple Pay Kullanma

@Windium Evet. Problemsiz kullanıyorum ben şu anda
Merhaba bende geçen günlerde başvurmuştum. Bana mail attılar adres ve banka bilgileri istediler. Transfer ve maaş dekontumu, ikametgahımı attım. Sonrasında bugün yaklaşık 2 saat kadar önce mail attılar. Kredi sözleşmenizide atar mısınız şeklinde. Ancak ben bankamda kredi de çekmedim, kredi kartıda kullanıp başvurmadım. Sadece banka hesap kartımı sürekli aktif olarak kullanıyorum ve hesaba sürekli para giriş çıkışı oluyor. Ben tam anlayamadım, kredi sözleşmesi için benim kredi kartı veya kredi çekmemmi lazım?

Merhaba bende geçen günlerde başvurmuştum. Bana mail attılar adres ve banka bilgileri istediler. Transfer ve maaş dekontumu, ikametgahımı attım. Sonrasında bugün yaklaşık 2 saat kadar önce mail attılar. Kredi sözleşmenizide atar mısınız şeklinde. Ancak ben bankamda kredi de çekmedim, kredi kartıda kullanıp başvurmadım. Sadece banka hesap kartımı sürekli aktif olarak kullanıyorum ve hesaba sürekli para giriş çıkışı oluyor. Ben tam anlayamadım, kredi sözleşmesi için benim kredi kartı veya kredi çekmemmi lazım?
Mail atarak herhangi bir kredi kullanımınızın olmadığını belirtin.

Mail atarak herhangi bir kredi kullanımınızın olmadığını belirtin.
Bunu güzel bir şekilde belirttim bu sefer depolanan fonların kaynağının ne olacağını sordular. Tekrardan açıkladım.
Ancak Apple mail uygulamasında bana attıkları maili iki kez yanlışlıkla cevapladım.
Birinci cevapladığımda yanlış mail yanıtından gönderdim.
İkincisinde ise ilk attığım maili alıntıladım diye ZENCOM alıntılamama yeni bir ticket kodunda mail gönderdiler. Başvurunun olduğu ticketi kapadılar. Çok karıştı şu an tam olarak anlayamadım. Doğru şekilde gönderdim dün sabah yanıt maili bekliyorum işte. Gelmezse baştan tekrardan düzenli bir şekilde mail atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı