Türkiye'de bulunmayan bir oyunu oynamak için App Store bölgesi değiştirilir mi?

MrOpposite

Hectopat
Daha fazla  
NetEase tarafından yapılan Dead By Daylight Mobile sürümün indirmek istiyordum fakat ülkemizde bulunmadığını fark ettim. Sizce bölge değiştirmeli miyim çünkü sözleşme falan diyor. Para verip satın aldığım 1 oyun var App Store'dan o da GTA San Andreas sizce sıkıntı olur mu bu kredi kartı ve sözleşme koşul meselesi?

Son düzenleyen: Moderatör:
NetEase tarafından yapılan Dead By Daylight Mobile sürümün indirmek istiyordum fakat ülkemizde bulunmadığını fark ettim. Sizce bölge değiştirmeli miyim çünkü sözleşme falan diyor. Para verip satın aldığım 1 oyun var App Store'dan o da GTA San Andreas sizce sıkıntı olur mu bu kredi kartı ve sözleşme koşul meselesi?

Ben Project Sekaiyi konumumu değiştirip indiriyordum o zamanlar Pjsekai sadece Asya bölgesinde vardı. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Ben Project Sekaiyi konumumu değiştirip indiriyordum o zamanlar Pjsekai sadece Asya bölgesinde vardı. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Oyunu yükledikten sonra geri Türkiye'ye değiştirirsem oyunu oynayamam değil mi? Sen oyunu oynayıp geri mi dönüyodun trye açıklar mısın lütfen?

Oyunu yükledikten sonra geri Türkiye'ye değiştirirsem oyunu oynayamam değil mi? Sen oyunu oynayıp geri mi dönüyordun TR'ye açıklar mısın lütfen?

Ben tekrar TR olarak değiştirdiğimde oyunu oynayabiliyordum. Yükledikten sonra tekrar TR yapsanız hala bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı