Türkiye'de çoğu bilgisayar zombi!

Orijinal key kullanıyorum ama alamayacak olsaydım (ki almadım, dizüstüyle beraber geldi) almazdım. Lisansım olmasa ne olur ki. Sadece kişiselleştirme olayı var artı olarak. Bence gereksiz. Crack kuracak kadar cesur olanları da tebrik ediyorum ben oyunu kendi sitesinden indirirken bile tereddüt ederim işletim sistemini nasıl crack kuruyorlar hiçbir fikrim yok. :D

Kardeşim 4 yaşındayken korsan UCN (korku oyunu) yükletti bana (seçeneğim yoktu ve VirusTotal'den de haberi yoktu). Bir sürü virüs girdi format attık.
Tablet vermenin sonuçlarından biri (en kötüsü) de budur.
Hocam virüs dağıtan bir siteden indirmişsindir.

Orijinal key kullanıyorum ama alamayacak olsaydım (ki almadım, dizüstüyle beraber geldi) almazdım. Lisansım olmasa ne olur ki. Sadece kişiselleştirme olayı var artı olarak. Bence gereksiz. Crack kuracak kadar cesur olanları da tebrik ediyorum ben oyunu kendi sitesinden indirirken bile tereddüt ederim işletim sistemini nasıl crack kuruyorlar hiçbir fikrim yok. :D
Ülkemde oyuna para verilmez mantığı olduğundan alıştım, crack dışında şansım yok. Sırf oynayabilmek için geçen sanal makine kurdum, içine oyunu kurdum. Çalıştı ama oynatmadı kapandı.

Ülkemde oyuna para verilmez mantığı olduğundan alıştım, crack dışında şansım yok. Sırf oynayabilmek için geçen sanal makine kurdum, içine oyunu kurdum. Çalıştı ama oynatmadı kapandı.
Güvenilir bir siteden yüklersen kendi bilgisayarında da çalıştırabilirsin.

Hocam virüs dağıtan bir siteden indirmişsindir.
Evet hocam hiç bilmediğim yurt dışından bir site ve deli gibi reklam vardı. Ben 10 yaşındaydım kardeşim 4.
Ama işin kötü yanı 4 yaşındaki bir çovuğun yaşına uygun oyunları oynamayıp 18+ korku oyunu oynamak istemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı