Türkiye'de Ne Yapacağız?

Kendinizi geliştireceksiniz, dününüz bugününüzle yarınınız bugünden daha iyi olacak ki kendinizi ayrıştırabilin. Dil öğren, kitap oku, araştırma yap ve fırsatları asla kaçırma. İmkan varsa da yurtdışında ki okullar sınavlarını kovala. Belki benim gibi bir okul okuldan %50 burs alıp İngiltere'ye kaçarsın.

Okuyup, elimizden geldiğince ülkeyi düzeltmeye çalışacağız. Kalıcı olarak yurtdışına çıkmak yapacağımız son şey olmalı.

Hocam eğitim sistemi çok güzelmiş gibi konuştunuz, her dakika müfredat değişebilir ülkenin hali ortada okuyan insanlar bile atanamıyor veya iş bulamıyor.

Böyle konular çok sıklıkla açılıyor.

Ülkece kötü günlerden geçiyoruz lakin elimizden geleni yapmalıyız. Cidden uzun uzun yazmak istemiyorum çünkü yoruldum artık bu gibi konularla karşılaşmaktan. Ayrıyeten kaçmayı mutlak biçim huzura erişmek sananlara da itibar etmeyin. Burası iyisiyle kötüsüyle ülkemiz, evimiz.

Reis kestane dağıtmış alamadım kaçırdım inşallah haftaya sarayın bahçesinde otlarsam reisim belki ejder meyvesi fırlatır kafama alır yerrim. Makarna da olabilir reisim sağ olsun <3

Okuyup, elimizden geldiğince ülkeyi düzeltmeye çalışacağız. Kalıcı olarak yurtdışına çıkmak yapacağımız son şey olmalı.
Hocam haklısınız fakat ülkenin eğitim sistemi de yerlerde. Okuyanlar iş bulamıyor. Çocuğun yaptığı, üzerinde çalıştığı şeylere değer verilmiyor. Daha birçok örnek verilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı