Türkiye'de VR nereden alınır?

berke007

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir VR arıyorum ve model olarak Oculus Quest 2'yi tercih ediyorum. İnternette spariş için Amazon Türkiye'ye baktım fakat güvenilir mi değil mi bilmiyorum. Bir kullanıcı tarafından satılıp "Amazon lojistik" tarafından gönderileceği yazıyor. Amazon ve benzer platformlarda satılan teknolojik ürünlerin sahte olma ihtimali var mı ve ben VR ı Amazon dışında hangi platform veya dükkanlarda oynarım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Amazon, müşterilerinin arkasında duran bir firma. Çok yüksek ihtimal ile sorun yaşamazsınız. Her yerde, dolaylı/dolaysız bir şekilde sahte ürün gönderilme olasılığı var. Lakin, gerekli kontrolleri yapıp öyle kullanmaya başlarsanız, hiçbir sorun olmayacaktır. Sahte ürün gelirse de; kullanmadan iade yapabilirsiniz. Sorun olmayacaktır.

Amazon, müşterilerinin arkasında duran bir firma. Çok yüksek ihtimal ile sorun yaşamazsınız. Her yerde, dolaylı/dolaysız bir şekilde sahte ürün gönderilme olasılığı var. Lakin, gerekli kontrolleri yapıp öyle kullanmaya başlarsanız, hiçbir sorun olmayacaktır. Sahte ürün gelirse de; kullanmadan iade yapabilirsiniz. Sorun olmayacaktır.
Gerekli kontroller nedir peki?

Gerekli kontroller nedir peki?
Seri numarasından sorgulatabilirsiniz. Oculus Quest 2'nin seri numarası var mı?:
Seri numaranız, pilin altında denetleyicinin içinde olacaktır. Kutu/ambalaj: Oculus Quest 2 kutunuzun dışında, üzerinde barkod bulunan beyaz bir çıkartma olup olmadığına bakın. Barkod altında, S/N'yi ve ardından 14 haneli seri numarasını bulun.

Son düzenleme:
Seri numarasından sorgulatabilirsiniz. Oculus Quest 2'nin seri numarası var mı?
Seri numaranız, pilin altında denetleyicinin içinde olacaktır. Kutu/ambalaj: Oculus Quest 2 kutunuzun dışında, üzerinde barkod bulunan beyaz bir çıkartma olup olmadığına bakın. Barkod altında, S/N'yi ve ardından 14 haneli seri numarasını bulun.
Tamamdır. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı