Rehber Türkiye'de xCloud bilgisayardan nasıl kullanılır?

Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var; tarayıcıdan giriyorum oynayabiliyorum lakin uygulama üzerinden gireceğim vaki "Ultimate satın alın" diyor oyuna girecekken. Şaka falan mı bu? Zaten üyeliğim var, tarayıcıdan girebiliyorum ama uygulama üzerinden giremiyorum. Bilen var mı bunun çözümünü?

Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var; tarayıcıdan giriyorum oynayabiliyorum lakin uygulama üzerinden gireceğim vaki "Ultimate satın alın" diyor oyuna girecekken. Şaka falan mı bu? Zaten üyeliğim var, tarayıcıdan girebiliyorum ama uygulama üzerinden giremiyorum. Bilen var mı bunun çözümünü?

Uygulamada performans bayağı düşük oluyor en iyi kaliteyi Microsoft Edge'den oynayarak alabilirsin.

Sağolasın kral, çoğu kişi öyle söylüyor ama gecikme daha az oluyormuş ondan ötürü uygulamadan girmek istedim. Peki, Chrome ve Edge arasında bir fark oluyor mu?
Ben fark görmedim, ama en iyisi yine de Edge.

Sağ olasın kral, çoğu kişi öyle söylüyor ama gecikme daha az oluyormuş ondan ötürü uygulamadan girmek istedim. Peki, Chrome ve Edge arasında bir fark oluyor mu?

Benim internetim 100 Mbps Chrome'da bazen görüntü çamur gibi oluyor ama Edge'de hiç öyle bir şey yaşamıyorum. Bence en iyisi Edge'den oynamak tabii siz bilirsiniz.

Benim internetim 100 Mbps Chrome'da bazen görüntü çamur gibi oluyor ama Edge'de hiç öyle bir şey yaşamıyorum. Bence en iyisi Edge'den oynamak tabii siz bilirsiniz.

Benim de 100 Mbps ama gerçekten bazen çamur gibi olmasını bırak, minimum 2 saniye gecikme oluyor. Edge'de deneyeceğim hocam sağ olun.

Ben fark görmedim, ama en iyisi yine de Edge.
Deneyeceğim kral bakalım düzgün olacak mı.

Hocam ben bölgeyi almanya olarak seçtim ve ilk aboneliğim olduğu için 1Euroluk bir teklif sunuyor. Daha sonraki aylarda ise 13euroluk bir teklif sunuyor(1Euro daha cazip duruyor ama karttan her ay abonelik olarak çekeceği yazıyor eğer günü bittiğinde iptal edersem bir sıkıntı olur mu?). Üyeliği bölge seçmeden mi alıcaz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı xbox.PNG
    Ekran Alıntısı xbox.PNG
    46 KB · Görüntüleme: 56

Yeni konular

Geri
Yukarı