Türkiye'deki en iyi internet sağlayıcısı

@Sydraaa Bursa'da Telekom kullanan bende memnun değilim. Geçen sene tüm oyunlarda 30 ms alıyordum Avrupa'da. Şu an 50 ms verıyorlar müdürlüğe gidip müdüre şikayet ettim. Sonuç ise network amiri sıkıntı yok deyip ilgilenmedi bile.

@Sydraaa Bursa'da Telekom kullanan bende memnun değilim. Geçen sene tüm oyunlarda 30 ms alıyordum Avrupa'da. Şu an 50 ms verıyorlar müdürlüğe gidip müdüre şikayet ettim. Sonuç ise network amiri sıkıntı yok deyip ilgilenmedi bile.

Hocam ben Valorant İstanbul sunucusunda 6 7 ile Frankfurt 1 de 45ms ile oynuyorum. İstanbul sunucusu çok beter.

11 yıldır Türk Telekom kullanıyoruz. Her dönem, o dönemin standartlarının üstünde internete sahip oldum. Kendimi bildim bileli altyapısal ufak sorunlar dışında (elektrik kesintisi, TT yer değişmesi vs.) Hiçbir sorun yaşamadım. Çünkü altyapım her zaman iyiydi. Altyapınız kötüyse hiçbir firma sizi kurtaramaz her konuya bunu diyorum kimse anlamıyor.

@Sydraaa İstanbul sunucusuna valoranta 5 ms ile ulaşıyorum. Frankfurt sunucusuna 39 ms alıyorum zaten.

Diğer oyunlarda sorun çıkartmaya başladılar. Mesela geçen sene PUBG ve Fortnite (sunucu değiştirme yerinde) 36-39 arası alıyordum. Şimdi ikisi de 50 ms oluyor. 60 ms olduğu oluyor. Fiber getirıyorlar fiberde kötü olursa yine 50 ms görürsem. Büyük ihtimalle iptali bascam.

Yeni konular

Geri
Yukarı