Türkiye'deki Reklam Sektörü

Türkiye'deki reklamları eğlenceli buluyor musunuz ?

• Evet.

Oy: 3 5,6%
  • Hayır.

Oy: 18 33,3%
  • Reklam olunca başka kanala geçiyorum.

Oy: 33 61,1%

• Oy verenlerin toplamı
    54

yunus384

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir gün sadece reklamlara odaklandım. Yaptığı ürün ile reklamların hiçbir alakası yok.:yokartık:
Ve çok saçma reklamlar. Ve sık sık olması da can sıkıyor.:lanet:
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten merak ediyorum.:D

Zaten amaç ilgi çekici ve akılda kalıcı olması reklamların. Ürün ile arasında mantık aramayın her reklamda. :)

"Vay kiki vay kiki vay vay" diye bir şarkı uydurdular bütün millet konuştu şarkıyı. :)

Mantık ararsan yanarsın.

Şekil A:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Çıldırıyorum.

Yarı yarıya diyebiliriz. Orta-üst bir potansiyelimiz var bu sektörde. Bazı reklamlar çok güzel. :)

"Sen şimdi kayınpederine de, baba diyeceksin."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarı yarıya diyebiliriz. Orta-üst bir potansiyelimiz var bu sektörde. Bazı reklamlar çok güzel. :)

Bu adamı nerede görsem aklıma hep L&M geliyor.. Ve bu klip çalmaya başlıyor kafamda..

Konuya gelirsek, bence bugüne dek rastladığım en güzel reklam buydu.. (Sanırım şarkının etkisi büyük..)

Yeni konular

Geri
Yukarı